http://didshahr.ir/11450

ارزیابی فرصتی مغتنم برای شرکت های گاز استانی است تا فعالیت های خود را سنجیده و با رقابتی سالم به مشترکین ارائه خدمات دهند.

 

مسعود اسماعیلی

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)، ارزیابان سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران با حضور در جلسه افتتاحیه فعالیت خود را برای ارزیابی شرکت گاز استان اردبیل آغاز کردند.

سردار اسماعیلی فرآیند ارزیابی را فرصتی مغتنم برای شرکتهای گاز استانی برشمرد و گفت: مأموریت اصلی شرکتهای گاز استانی ارایه خدمات بهینه و ایمن به مشترکین می باشد و این مهّم میّسر نمی شود مگر اینکه سازمان نیازهای مشترکین را شناسایی نموده و در جهت ارتقاء سطح رضایتمندی آنان تلاش نماید.

وی کسب رضایت مشتریان را مهّمترین و تأثیرگذارترین عامل در تعالی سازمانی عنوان کرد و اظهار داشت: بایستی خودمان را با استانداردها و معیارهای تعالی سازمانی وفق بدهیم و شرکت گاز استان اردبیل با اتکاء به نیروهای توانمند مسیر بی پایان تعالی را چند سالی است که آغاز نموده و فرآیند ارزیابی قطعاً مکمّل مسیر طی شده خواهد بود.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل خواستار ارزیابی دقیق و ارایه نقاط قابل بهبود و نقاط قوّت در فرآیندهای سازمان شد و تصریح نمود: قطعاً مواردی که در جلسه اختتامیه ارایه خواهد شد مجموعه شرکت گاز استان اردبیل را در رسیدن به اهداف خود در مسیر تعالی سازمانی یاری خواهد نمود.

ارزیابی فرصتی برای رقابت سالم در ادارات

سر ارزیاب و ارزیاب سطح ملی مدل تعالی سازمانی گفت: این فرآیند که به مدّت سه روز در این شرکت برگزار خواهد شد براساس مدل تعالی سازمانی EFQM کلیه معیارهای مدل با توجه به عملکرد سازمان مورد بررسی قرار گرفته و در پایان نتایج و برنامه های بهبود و نقاط قوّت گزارش خواهد شد.

علمدار با بیان اینکه جایزه تعالی سازمانی سه هدف عمده را دنبال می‌کند، اظهارکرد: هدف اوّل جایزه ، ایجاد فضای رقابتی است تا بر اساس آن رقابت سالمی را در جامعه ایجاد کنیم. امّا هدف دوّم ایجاد فضای مناسبی برای تبادل تجربیّات موفق است که بر اساس آن سازمان‌های برتر هم مورد یادگیری قرار گیرند و هم تشویق شوند.

وی افزود: هدف سوّم دبیرخانه جایزه تعالی نیز تشویق سازمان‌ها برای انجام خودارزیابی است که در آن سازمان‌ها خود را مورد کنکاش قرار داده و در مسیر تعالی قرار می‌دهند.

گفتنی است ارزیابی شرکت گاز استان اردبیل توسط تیم ۵ نفره متشکل از سرارزیاب و ۴ نفر ارزیابان مدل تعالی سازمانی و در مدّت سه روز در شرکت گاز استان اردبیل انجام می شود.


گردشگری استان اردبیل | اخبار استان اردبیل | اداره گاز استان اردبیل | سایت گردشگری استان اردبیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.