http://didshahr.ir/11838

دوره آموزشی HSE پیمانکاران با هدف ارتقای ایمنی پیمانکاران اجرایی شبکه های گازرسانی و انطباق فرآیند اجراء با الزامات قانونی بهداشت محیط کار در سالن اجتماعات شرکت گاز استان اردبیل برگزار شد.

 

گازرسانی-علمک

 

به گزارش دیدشهر،فیضی با اعلام این خبر اظهار کرد: هدف از برگزاری دوره HSE توجیهی پیمانکاران گازرسانی در اردبیل، آشنایی عوامل پیمانکار با مخاطرات، شرایط کار و خطرات مرتبط با گاز طبیعی است.

وی با بیان این مطلب که نیروی کار باید با خطرات گاز آشنایی کافی داشته باشد، افزود: در این دوره مباحث عمومی همانند ایمنی، بهداشت فردی و محیطی، پدافند غیرعامل، مدیریت بحران و محیط زیست توسط متخصصین و کارشناسان هر حوزه مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

رئیس امور پدافند غیر عامل شرکت گاز استان اردبیل با بیان اینکه رعایت فرهنگ HSE یک الزام برای تمام افراد فعال در پروژه‌های گازرسانی است، ادامه داد : کوچکترین سهل انگاری و کوتاهی در رعایت این الزامات خطرات مالی و جانی جبران ناپذیری را با خود به همراه دارد از این رو شرکت‌های پیمانکاری باید با عمل به الزامات HSE از قبیل بهداشت، ایمنی و محیط زیست از حوادث پیشگیری کنند.

فیضی در بخش دیگری از سخنان خود با اعلام این مطلب که تامین منافع به واسطه تخریب منابع زیست محیطی غیر قابل قبول و پیگرد قانونی دارد افزود : با توجه به شرایط زیست محیطی حاکم بر جوامع بشری ظرفیت های قانونی مناسبی در راستای حمایت از محیط زیست تصویب و اجرایی شده است که اصل پنجاه قانونی اساسی نمونه ای از این قوانین می باشد.


گردشگری استان اردبیل | سایت گردشگری استان اردبیل | اخبار گردشگری | میراث فرهنگی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.