http://didshahr.ir/12606

استان اردبیل به لحاظ برخورداری از مراکز اقامتی رتبه سوم را در کشور دارا است و سرعین به عنوان هتل شهر شناخته می‌شود.

 

جعفر بذری

به گزارش دیدشهر، مدیرعامل جامعه صنفی تاسیسات اقامتی استان اردبیل از تخفیف ۶۰ درصدی مراکز اقامتی این استان تا انتهای فصل زمستان خبر داد

جعفر بذری در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران گفت: این تخفیفات برای ۲۰۰ مرکز اقامتی با ۱۵ هزار تخت در سطح استان پیش‌بینی شده است.

وی با اشاره به اینکه اردبیل رتبه سوم به لحاظ برخورداری از مراکز اقامتی است و برخی شهرها مانند سرعین به عنوان هتل شهر شناخته می‌شود، گفت: جامعه مراکز اقامتی استان در نظر دارد در طول تعطیلات نوروزی نیز تخفیفات ۳۵ درصدی را برای قیمت‌های مصوب خود اعمال کند.

مدیرعامل جامعه صنفی تاسیسات اقامتی استان اردبیل تاکید کرد: همچنین در تعطیلات نوروزی برای افرادی که از غرفه ما در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران بازدید کرده‌اند نیز کارت تخفیف ویژه ارائه می‌شود.

به گفته بذری، استان اردبیل قابلیت‌های متعددی در حوزه گردشگری دارد و تعدد جاذبه‌ها و اقلیم متنوع آن به حدی است که می‌توان گفت اردبیل مانند یک کشور از تمامی جاذبه‌ها در سطح شهرهای خود برخوردار است.

وی همچنین از سیاست های مراکز اقامتی استان را شناسایی استان‌های دیگر که شهروندان آن‌ها اردبیل را مقصد سفر خود می‌دانند اشاره کرد و گفت: در نظر داریم ظرفیت‌های استان را در این استان‌ها معرفی کنیم.

مدیرعامل جامعه صنفی تاسیسات اقامتی استان برگزاری نمایشگاه های گردشگری را فرصتی مطلوب برای معرفی جاذبه‌ها دانست و گفت: سال آینده در نمایشگاه ترکیه و آذربایجان و همچنین یکی از کشورهای اروپایی مراکز اقامتی و جاذبه‌های استان معرفی می‌شود.


گردشگری استان اردبیل| سایت گردشگری استان اردبیل| اخبار گردشگری| گردشگری| اردبیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.