http://didshahr.ir/14938

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: تنها در صورت اجرای پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد استانی پیشگیری و مبارزه با کرونا میهمان‌پذیرهای استان مجوز فعالیت خواهند داشت.

 

تختخواب هتل

 

به گزارش دیدشهر؛ نادر فلاحی در نشست با مدیران میهمان‌پذیرهای شهرستان اردبیل اظهارداشت:‌ ‌با توجه به فرارسیدن عید سعید فطر و احتمال حضور گردشگران در این شهرستان فعالیت این میهمان‌پذیرها می‌تواند در ساماندهی گردشگران موثر باشد.

وی افزود: گروه‌های نظارتی متشکل از معاونت گردشگری، انجمن صنفی مراکز اقامتی و علوم پزشکی به صورت مستمر و روزانه در چندین نوبت از این مراکز بازدید خواهد داشت و در صورت مشاهده تخلف و یا موارد مشکوک برخورد قانونی به آنها انجام شده و پلمب خواهند شد.

فلاحی با اشاره به ضرورت اجرای پروتکل‌های بهداشتی بیان‌کرد:‌ حفظ سلامت گردشگران باید در اولویت قرار گیرد و هر گونه سهل‌انگاری در این زمینه عواقب جبران‌ناپذیری خواهد داشت.

 

هتل اقامت مسافر

او گفت: با دریافت مجوز از سوی ستاد ملی پیشگیری از کرونا در روزهای گذشته شاهد بازگشایی هتل‌ها و مراکز اقامتی در سطح استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در راستای خدمات‌رسانی به مسافران و گردشگران ورودی به استان بودیم که تاکنون در این زمینه با مشکلی مواجه نبودیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از برخورد با واحدهای اقامتی، هتل‌ها و میهمان‌پذیرهای متخلف در استان خبر داد و افزود: انتظار می‌رود در این زمینه شاهد همکاری همه‌جانبه این مراکز و رعایت تمامی پروتکل‌های ابلاغی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.