http://didshahr.ir/16953

سرپرست اداره میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان کوثر حمایت ویژه از سرمایه‌ گذاران در صنعت گردشگری این شهرستان خبر داد و گفت: توسعه سرمایه‌ گذاری در این حوزه افزایش فرصت ‌های شغلی و رونق گردشگری در شهرستان را به دنبال دارد.

شهرستان کوثر

 

به گزارش دیدشهر؛ جهانگیر شهبازی اظهار کرد: در راستای توسعه گردشگری شهرستان کوثر از سرمایه گذاری در این بخش از شهرستان حمایت ویژه می‌شود.

وی با اعلام اینکه اداره‌کل میراث‌فرهنگی و مجموعه شهرستان کوثر حامی و پشتیبان سرمایه‌گذاران هستند، افزود: از همه سرمایه‌گذاران برای حضور و سرمایه‌گذاری در شهرستان دعوت می‌کنیم و حمایت‌های لازم را از آنها انجام می‌دهیم.

سرپرست اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان کوثر گفت: دربند و منطقه شکار ممنوع مشکول فیروزآباد، باغات میوه، آبگرم دریچه سد کوثر از جمله مکان‌های مناسب برای سرمایه گذاری هستند که حمایت‌های ویژه‌ای از سرمایه‌گذاران در آنها انجام می‌شود.

شهبازی حمایت از سرمایه‌گذاران را زمینه‌ساز رونق و توسعه در شهرستان به ویژه در حوزه گردشگری دانست و عنوان کرد: با توسعه سرمایه‌گذاری در این حوزه می‌توانیم شاهد افزایش فرصت‌های شغلی و رونق گردشگری در شهرستان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.