https://didshahr.ir/28058

یکی از روش‌هایی که برای مهاجرت مجارستان پیش روی شما قرار دارد، اقامت از طریق سرمایه گذاری است

مزایای مهاجرت مجارستان، مواردی که نمی‌دانید!

مهاجرت مجارستان و کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری یکی از بهترین روش‌هایی است که این روزها پیش روی تمامی کسانی قرار دارد که به دنبال تجربه زندگی مدرن هستند. مجارستان تلاش کرده است تمهیداتی را در نظر بگیرد تا افراد به راحتی ویزای مجارستان را دریافت کنند و با اخذ اقامت مجارستان، پاسپورت یکی از کشورهای عضو شینگن را بدست بیاورند. اگر شما بتوانید اقامت این کشور را اخذ کنید، می‌توانید به تمامی کشورهای اروپایی بدون ویزا سفر کنید و این بزرگترین و بهترین مزیت مهاجرت مجارستان است.

مهاجرت مجارستان

هزینه زندگی کمتر

مهاجرت مجارستان مزیت‌های زیادی را برای افراد در پی دارد. اما یکی از مهمترین مواردی که باعث می‌شود که افراد این کشور را برای مهاجرت انتخاب کنند، هزینه زندگی پایین در مقایسه با کشورهای اروپایی است. این کشور رو به پیشرفت است و اگر شما در شهرهای مدرن آن مانند بوداپست زندگی کنید، می‌توانید از مزیت‌های زندگی مدرن بهره‌مند شوید. مهاجرت مجارستان شما را به زندگی مدرن اروپایی وصل می‌کند، اما باید بدانید که هزینه آن در مقایسه با کشورهای دیگر کمتر است و همین امر باعث شده است که سفر به این کشور برای کسب اقامت این روزها مورد توجه قرار گیرد.

استفاده از امکانات با کیفیت زیاد

یکی دیگر از مزیت‌های مهاجرت مجارستان، استفاده از امکانات با کیفیت در این کشور است. سطح خدمات بهداشتی در این کشور بسیار زیاد است و با قیمت ارزان به شهروندان داده می‌شود. همچنین، هزینه تحصیل دانش آموزان رایگان است و همگی به خدمات آموزش رایگان دسترسی دارند. مهاجرت مجارستان سفر به کشورهای اروپایی را برای افراد ساده می‌کند و آنها می‌توانند در تعطیلات یا هر زمان که نیاز داشتند به یکی از کشورهای اروپایی وارد شوند. به صورت کلی، مهاجرت مجارستان امکانات زیادی را در اختیار افراد قرار می‌دهد.

اقامت از طریق سرمایه گذاری در مجارستان

یکی از روش‌هایی که برای مهاجرت مجارستان پیش روی شما قرار دارد، اقامت از طریق سرمایه گذاری است. بر همین اساس، شما می‌توانید مبلغ 500 هزار یورو به حساب دولت واریز کنید و این مبلغ باید به مدت 5 سال در دست دولت باقی بماند. پس از 5 سال، این مبلغ به شما برگردانده می‌شود. به این مسئله توجه داشته باشید که در این مدت هیچ سودی به شما تعلق نمی‌گیرد و تنها مبلغ اصلی به شما پس داده می‌شود. اما با این روش، در مدت بسیار کوتاه می‌توانید پاسپورت مجاری دریافت کنید و پس از آن، به عنوان شهروند این کشور محسوب می‌شوید.

آیا دریافت ویزای مجارستان ساده است؟

دریافت ویزای مجارستان در مقایسه با کشورهای اروپایی دیگر بسیار ساده است. به ویژه اگر شما تصمیم بگیرید که ویزای طلایی دریافت کنید، این کار بسیار ساده‌تر می‌شود. مجارستان طرح‌های جدیدی را برای سرمایه گذاری بر روی املاک و مستغلات این کشور پیش روی متقاضیان قرار داده است و در صورتی که افراد برای هر یک از این طرح‌ها اقدام کنند، می‌توانند ویزای این کشور را به سرعت دریافت کنند.

اخذ اقامت مجارستان چقدر طول می‌کشد؟

یکی از مهمترین سوالاتی که همواره پرسیده می‌شود در این باره است که اخذ اقامت مجارستان چقدر طول می‌کشد. بهتر است بدانید اگر شما از طریق سرمایه گذاری برای کسب اقامت این کشور اقدام کنید، پاسپورت شما طی مدت چند ماه صادر می‌شود. در گذشته، این زمان طولانی بود و یک تا پنج سال طول می‌کشید تا پاسپورت این کشور برای شما صادر شود. اما کشور مجارستان اخیرا تغییراتی را در قوانین خود به وجود آورده است تا بتواند با جذب سرمایه به رشد و پیشرفت کشور خود کمک کند.

برای مهاجرت مجارستان چگونه اقدام کنیم؟

برای اینکه بتوانید این پروسه را به خوبی پشت سر بگذارید، باید به یک مجموعه معتبر و قابل اعتماد مراجعه کنید. مجموعه اخذ اقامت و مشاوره سرمایه گذاری ir2eu تجربه‌های زیادی در مورد سرمایه گذاری و کسب اقامت بلندمدت و دائم در اروپا دارد. این شکرت دارای مراکز فعال و دفاتر در شهرهای بوداپست (مجارستان) ، پاریس (فرانسه)، لندن (انگلستان) و نیز دو دفتر در ایران در شهرهای تهران و اصفهان است. مدیریت این هدلینگ جناب آقای دکتر فرخی است که مراکز درمانی زیادی را در ایران و اتحادیه اروپا راه‌اندازی کرده است. توسعه کسب و کار، خرید و سرمایه گذاری در زمینه ملک در تمامی کشورها به ویژه مجارستان از جمله خدماتی هستند که در این مرکز ارائه می‌شوند و شما می‌توانید از آنها بهره‌مند شوید.

    https://didshahr.ir/28058

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.