https://didshahr.ir/512

یک عضو شورای شهر مشگین شهر گفت: شهرداران مشگین شهر اگر در گذشته شکست خورده اند به خاطر اینکه که شهرداری را پایگاه سیاسی قراردادند و سیاسی کاری کردند.

 

به گزارش دیدشهر، سعید جیره رئیس شورای شهر مشکین شهر در جلسه انتخاب شهردار گفت: انتخاب شهردار به دور از گرایش سیاسی و منفعت طلبانه است و در جهت رضایت مردم فردی را انتخاب می کنیم که پاسخگوی مطالبات مردم باشد و بتواند رضایت آنها را جلب کند.

وی افزود: در بحث آسفالت شهری و خدمات گسترده در شان مردم تاکنون نتوانستیم کاری انجام دهیم و شرمنده مردم هستیم امیدواریم فردی انتخاب شود که در جهت رفاه و تامین و توزیع عادلانه خدمات شهری قدم بردارد.

فریدون محمدی هم دیگر عضو شورا در این جلسه گفت : شهرداری که می خواهیم انتخاب کنیم باید دارای سابقه کار در شهرداری را داشته باشد و در تمامی جنبه های اداری و اجرایی توانایی لازم را داشته باشد.

بنده دکتر رام و آقای لایق را پیشنهاد دادم که آقای رام تمایلی نشان ندادند و احساس می شد که نتواند رای لازم را در بین اعضای شورا کسب کنند.

وی ادامه داد: در انتخابات شهردار مردم به ما رای دادند و اگر قرار باشد به افرادی که از بیرون دخالت می کنند تحت تاثیرقراربگیریم کلاهمان پس معرکه است.

محمدی در ادامه گفت: باید در رای دادن خدا و بعد منافع مردم و شهر را در نظر بگیریم و به رای مردم ارزش و احترام قایل شویم.

سمیه زایدی دیگر عضو شهرداری هم گفت: این انتخاب تیرخلاص شورای پنجم است و می خواهیم شهرداری قوی انتخاب کنیم.

وی گفت: علت موفقیت شهردارانی همچون قالیباف و کرباسچی بدون سابقه اجرایی مشاورپذیر بودن آنهاست.

زایدی ادامه داد: دباغ دارای تحصیلات عالی در زمینه مهندسی عمران و مدیری هوشمند است فردی که 25 سال مدیرپروژه مهندسین مشاور باشد نشان از پاکدستی او است.

وی گفت: شهرداران مشکین شهر اگر در گذشته شکست خورده اند به خاطر این است که شهرداری را پایگاه سیاسی قراردادند و سیاسی کاری کردند اما دباغ از پایگاه سیاسی به دور است.

این عضو شورا گفت: در شهرداری باید به اجرائیات بیشتر توجه شود و علاوه بر مدیر اقتصادی به یک مدیراجرایی نیازداریم.

وی با اشاره به اینکه باید مشکین شهر را به کارگاه عمرانی تبدیل کنیم، گفت: اگر امروز شهرداری و مدیری قوی نداشته باشیم سرمایه گذاران را فراری خواهیم داد.

عسگر عطایی دیگر عضو شورای شهر اردبیل هم گفت: در انتخاب فتحی برای شهرداری مشکین شهر همه اعضای شورا به خاطر شهر هزینه پرداخت کردند زمانی که این همه وقت برای فتحی گذاشتیم حالا برازنده نیست که برخی حرف ها را مطرح کند باید در انتخاب شهردار هم حساس باشیم هم خیانت نکنیم و فردی را انتخاب کنیم که به عمران شهری بیشترین توجه را داشته باشد.

وی ادامه داد: دباغ فردی آشنا به قوانین و مقررات شهرداری است و به عنوان فردی که سابقه اجرایی دارد می تواند در شهرداری مشکین شهر توانمندی های خود را به رخ بکشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.