توسعه برنامه های گردشگری ورزشی در شهرستان کوثر

W W W . D I D S H A H R . I R

 

کوهنوردی

 

به‌گزارش دیدشهر؛ جهانگیر شهبازی در دیدار با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کوثر اظهار کرد: براساس توافقات انجام‌شده با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کوثر گردشگری ورزشی شهرستان کوثر با اجرای برنامه‌های مشترک توسعه و رونق می‌یابد.

او افزود: این گونه از گردشگری طرفداران زیادی داشته که با توجه به این امر سعی خواهیم کرد تا با اجرای این برنامه‌ها جوابگوی علاقمندان نیز باشیم.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان کوثر ادامه داد: از جمله این برنامه‌ها که در آینده‌ای نزدیک انجام خواهد شد کوهپیمایی و برگزاری مسابقات آفرود کوهستان است.

شهبازی عنوان کرد: به دنبال ایده برگزاری مسابقات آفرود از طرف میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان کوثر مقرر شد هیات اتومبیلرانی در این شهرستان تشکیل شود تا نسبت به برگزاری برنامه‌های مرتبط اقدام کند.

مددی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کوثر نیز در این دیدار ضمن تشکر از پیشنهادات ارائه‌شده از سوی رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان بر همکاری‌های نزدیک و همه‌جانبه در راستای اجرای برنامه‌های مشترک برای توسعه گردشگری ورزشی شهرستان تاکید کرد.


شماره خبر : 19006 - چهارشنبه 10 دی 1399 ساعت 23:20:23
1400 copyright.