مانع ‌زدایی و پشتیبانی‌ از ایجاد مجموعه‌ های گردشگری کشاورزی در اردبیل

W W W . D I D S H A H R . I R

نادر فلاحی

 

به‌گزارش دیدشهر؛ نادر فلاحی در جلسه بررسی عملکرد و فعالیت‌های معاونت گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان اردبیل اظهار کرد: با توجه به اهمیت گردشگری کشاورزی، در راستای ترویج و ایجاد مجموعه‌های گردشگری کشاورزی مانع‌زدایی و پشتیبانی‌های لازم باید انجام شود.

مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل با اشاره به ضرورت ایجاد بوم‌گردی‌ها در سطح استان گفت: سبک مسافران امروزی به سمت بوم‌گردی‌ها و زندگی عشایری و روستایی و تجربه زندگی با آن‌ها سوق یافته که اردبیل می‌تواند با دارا بودن کثرت فرهنگی از شمال تا جنوب استان، قطبی در سطح کشور و منطقه در این زمینه باشد.

 

طبیعت بوم گردی

او غربال دفاتر گردشگری، گردشگری دیجیتال، ارائه برنامه‌های جدید برای گردشگری و طرح‌های نو را از اصلی‌ترین اهداف معاونت گردشگری قلمداد کرد و افزود: باید در این زمینه تلاش همه‌جانبه‌ای انجام شود.

فلاحی عنوان کرد: منویات رهبر معظم انقلاب در تبیین شعار سال که به عنوان تولید؛ مانع‌زدایی‌ها و پشتیبانی‌‌ها مزین شد، باید نصب‌العین همه کارکنان در تمام امور قرار گیرد و اولویت اصلی تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری باشد.

مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل راهنمایی دقیق، پرهیز از بروکراسی و تسریع در امور را خواستار شد و گفت: انتظار می‌رود امور سرمایه‌گذاران در بخش گردشگری در کمترین زمان ممکن انجام شود.


شماره خبر : 20639 - یکشنبه 26 اردیبهشت 1400 ساعت 19:35:24
1400 copyright.