خلخال اولین میزبان جشنواره زمستان بیدار استان

W W W . D I D S H A H R . I R

به گزارش دیدشهر، نادر فلاحی با اعلام این خبر تصریح کرد: ۶۰ عنوان برنامه به مدت ۱۲ هفته در قالب جشنواره زمستان بیدار پیش بینی شده که خلخال میزبان هفته نخست برنامه ها است.

وی اضافه کرد: این شهرستان به عنوان محل تلاقی چهار استان زنجان، گیلان، آذربایجان شرقی و اردبیل یکی از قطب های گردشگری استان اردبیل است که به نوعی کریدور ورود مسافران و گردشگران از جنوب استان محسوب می شود.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان افزود: در قالب جشنواره زمستان بیدار که به صورت پایلوت کشوری برای اولین بار در اردبیل، قطب برف و گردشگری زمستانی اجرا می شود، برنامه های متنوعی پیش بینی شده است.

در این باره بیشتر بخوانید:

رونق گردشگری با اجرای طرح زمستان بیدار

نادر فلاحی تاکید کرد: رونمایی از بزرگ ترین آدم برفی کشور، مسابقات استانی تیراندازی به اهداف پروازی و کوهپیمایی، ساخت تندیس های برفی، بازی های بومی محلی زمستانی و اجرای موسیقی محلی و سنتی و برنامه های شاد پیش بینی شده است.

وی با اذعان به برگزاری برنامه ها در روستای هدف گردشگری خمس، تصریح کرد: در طول برنامه های جشنواره زمستان بیدار، تخفیف ۶۰ درصدی مراکز اقامتی و آبگرم ها در سطح استان پیش بینی شده است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تاکید کرد: با برنامه های شاد پیش بینی شده، بهار گردشگری اردبیل در راه است و گردشگری زمستانی اردبیل امسال با رویکرد متفاوتی معرفی خواهد شد.


شماره خبر : 2513 - پنج‌شنبه 13 دی 1397 ساعت 12:08:23
1400 copyright.