هتل لاله سرعین میزبان میهمانان خارجی رویدادهای آتی

W W W . D I D S H A H R . I R

 

نادر فلاحی

 

به گزارش دیدشهر، نادر فلاحی در جلسه با مدیر جدید هتل بین المللی لاله در اردبیل ضمن تبریک انتصاب اظهار داشت:‌ از سال ۹۷ برخلاف سال های گذشته و با نگرش جدید توانستیم، تعامل و ارتباط اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با شرکت توسعه گردشگری را بسیار پررنگ و در سطح قابل توجهی ارتقاء دهیم.

وی تصریح کرد: در سال گذشته اداره کل توانست تمام فعالیت های هتل لاله و آب درمانی سبلان را رصد و پایش کند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با بیان اهداف راهبردی استان “گردشگری و اشتغال” گفت:‌ تمام هدف ما حمایت از مجموعه توسعه گردشگری و تعامل برای رشد و توسعه هرچه بیشتر و بهتر صنعت گردشگری و ایجاد بستر مناسب برای اشتغال است.

فلاحی با بیان اینکه تمام توان اداره کل برای پایش هرچه بهتر مراکز گردشگری استان است، افزود: پس از ۴ دهه اختیارات آب های درمانی را برعهده گرفتیم تا بتوانیم خدمات رسانی به گردشگران را ارتقا دهیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به پتانسیل و قابلیت های هتل لاله استان اردبیل و تجربه نیروی انسانی اظهار کرد: هتل لاله در حوزه آموزش و ارائه این صنعت نیز باید پیشگام باشد.

او با بیان اینکه اردبیل در هفته‌های آتی میزبان ۲ رویداد بزرگ بین المللی(اجلاس اکو و مسابقات جهانی والیبال) است، گفت: طی مذاکرات و هماهنگی های انجام شده با شرکت توسعه گردشگری کشور، هتل لاله اردبیل مطابق با استاندارهای هتل های ۵ ستاره دنیا بروزرسانی و تجهیز می شود تا بتوانیم میزبان شایسته ای از این رویدادها باشیم.


شماره خبر : 5284 - دوشنبه 13 خرداد 1398 ساعت 13:15:03
1400 copyright.