امکانات خاص اینترنت موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای معرفی خدمات و کالا داشته باشد.

بررسی ها نشان می دهد که روزانه  ۱۰ هزار نفر از این سایت بازدید می کنند که  بیش از ۹۰ درصد کاربران بازدید کننده، مرتبط با حوزه سفر و گردشگری هستند.

از این ۱۰ هزار نفر  ۷۵ درصد از طریق موتورهای جستجوگر گوگل و ۲۵ درصد از طریق پیوندهای دیگر وارد سایت می شوند.

گزارش سایت های معتبر نشان می دهد که بیش از ۸۰ درصد بازدید کنندگان این سایت از ایران بوده و به صورت تخصصی برای موضوعات جاذبه های گردشگری، مسافرت، کسب اطلاعات در زمینه های سفر، جاهای دیدنی و … به سایت ما مراجعه می کنند و می توانند مشتری بالقوه مناسبی برای خدمات و محصولات شما در حوزه رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما، خرید تور ، سفر، گردشگری و ایرانگردی باشند.

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، سایت دیدشهر، بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.

برای اطلاع از تعرفه و سفارش آگهی می‌توانید با ما تماس بگیرید:  ۰۹۱۴۵۳۷۸۸۶۸

نکات قابل توجه:

– امکان کلیک و لینک به سایت کسب و کار شما و نیز اختصاص توضیحات کسب و کارتان در یک صفحه در دیدشهر وجود دارد.

– آگهی‌ها در حالت مشاهده‌ی سایت با موبایل و تبلت نیز دیده می‌شوند.

– امکان تهیه و انتشار رپرتاژ آگهی یکی از خدمات ماست. همچنین می‌توانیم به شما در تهیه‌ی خبر و گزارش تصویری از کسب و کارتان کمک کنیم.

– طراحی فایل آگهی با سفارش دهنده است؛ اما امکان طراحی توسط تصویر بردار و گرافیست سایت وجود دارد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.