https://didshahr.ir/27656

اگر دنبال خرید آنلاین شارژر سامسونگ با کمترین قیمت و بهترین کیفیت هستید لطفا این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

در این مقاله توضیحاتی در مورد شارژرهای سامسونگ انواع برندهایی که این شارژرها را تولید می‌کنند و در بازار عرضه می‌کنند و همچنین بهترین نوع شارژر سامسونگ کدام یک از محصولات این شرکت می‌باشد و برای چه گوشی‌های سامسونگ چه شارژر با چه توانی نیاز است را به شما توضیح خواهیم داد. برای خرید  شارژر اصلی سامسونگ به سایت دی جی شارژ مراجعه کنید.

ویژگی‌های بهترین شارژر سامسونگ

قابلیت شارژ سریع

اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که به ذهن هر فردی خطور می‌کند این است که شارژر سامسونگ بتواند دستگاه های هوشمند را در کمترین زمان ممکن شارژ کند یعنی قابلیتFast Chargeداشته باشد. شارژر‌ها سامسونگ طبق اصول استانداردی تهیه میشن که اغلب کاربران دنبال شارژره‌هایی هستند که از فناوری ها(PD) USB Power Deliveryیا(QS) Qualcomm Quick Chargeپشتیبانی می‌کند که گوشی و وسایل هوشمند را در کمترین زمان ممکن با این فناوری بسیار عالی شارژ می‌کند که به باتری دستگاه های هوشمند هیچ صدمه‌ای وارد نشود.

ایمنی شارژر

زمانی که دستگاه هوشمند را به آداپتور متصل می‌کنید تا دستگاه شارژ شود باید این ایمنی و اطمینان را از آن شارژر سامسونگ داشته باشید که به باتری گوشی و وسایل هوشمند شما صدمه وارد نکند برخی شارژرهای سامسونگ دارای نوعی محافظ داخلی به نام (UL) Anderwirters Laboratoriesمی‌باشند که باعث می‌شود در زمان شارژ ، دستگاه هوشمندتان شارژ بیش از حد ، گرمای بیش از حد در امان باشد و با کمترین زمان ممکن دستگاه شما شارژ شود

توان ورودی و خروجی شارژر

باید قبل از خرید شارژر سامسونگ به این نکات دقت کنید که گوشی شما تا چه توان و ولتاژ و شدت جریان آمپر در زمان استفاده از شارژرهای سامسونگ را پشتیبانی میکند. اغلب این موارد روی جعبه های شارژر ذکر میشود اما باید دقت کنید که ولتاژ خروجی، ورودی شارژر چه میزان است جریان آمپر شارژر چه حد می‌باشد و چند وات را پشتیبانی می‌کند بر اساس این داده‌ها شما می‌توانید بهترین نوع شارژر‌های سامسونگ را تهیه کنید.

پورت شارژرهای سامسونگ

یکی از قدیمی‌ترین پورت‌های شارژر سامسونگ میکروusbبوده که حتی اغلب محصولات اندرویدی از این پورت پشتیبانی می‌کردند، حتی برخی از تلفن‌های ارزان قیمت سامسونگ هنوز با پورتMicro USBتولید و به بازار عرضه می‌شود. بعدها سامسونگ هم مانند بیشتر برندها از پورتUSBتایپCبرای شارژ دستگاه های هوشمند خود بهره برده است.

ویژگی های شارژر سامسونگ

در موقع خرید شارژر سامسونگ حتماً باید دقت کنید که شارژر سازگار با دستگاه‌های هوشمند باشد ، حداکثر ولتاژ ورودی و خروجی چقدر می‌باشد و همچنین شدت جریان آمپر به چه صورت است، نوع کانکتور یکی دیگر از موارد مهم است که باید مد نظر قرار دهید.

تشخیص شارژر اصلی و فیک سامسونگ

نوشته‌های روی شارژرهای سامسونگ

در تمام شارژرهای سامسونگ حروف سامسونگ به صورت لاتین و با ظرافت و دقت خاصی روی آن نوشته شده است که اگر دقت کنید می‌توانید این تفاوت را در شارژر فیک مشاهده کنید ، هر شرکت هایی که شارژر تقلبی تولید میکنند تمام سعی خود را بکار می‌گیرند اما به هر حال در این کار موفق نبوند.

مشخصات شارژ

نوشته های که بر روی شارژر میباشد حاوی اطلاعات مهمی است که با دقت به آن مطالب می‌توانیم فیک یا اورجینال بودن محصول مطمئن شویم.محصولات اورجینال کلمه ای به نامULدر یک دایره تو خالی دارد که در شارژر های فیک +Aنوشته شده است،

کیفیت ساخت شارژر

سامسونگ به دلیل اینکه یک برند جهانی می‌باشد و کاربران زیادی از محصولات این شرکت استفاده می‌کند به همین دلیل از متریال خاص و با کیفیت بالا و درجه یک در ساخت محصولات مخصوصاً شارژرهای سامسونگ استفاده می‌کند. که در قسمت بالایی و لبه های شارژر انحنا و خطوط بسیار عالی کار شده است. اما در کالاهای تقلبی کیفیت شارژر پایین و از مواد با کیفیت پایین در ساخت محصولات استفاده میشود و داری ناهمواری و خطوط و پلاستیک اضافه روی شارژر ها مشهود است.

کانکتور شارژر سامسونگ

در قسمت کانکتور شارژرهای سامسونگ جای سوکت شارژر اصلی که یک سطح صاف با پلاستیک مرغوب است و با ظرافت و تمیزی خاصی ساخته شده است اما در شارژر فیک در قسمتusb  پلاستیک بی کیفیت و یک سطح ناصاف ساخته شده که این مورد باعث میشود متوجه اورجینال یا فیک بودن شارژر بشوید.

وزن شارژر سامسونگ

شاید بتوان گفت این روش استاندارد برای تشخیص نمی‌باشد اما نکته قابل تامل این است که شارژرهای سامسونگ نسبت به کالاهای فیک از وزن بیشتری برخوردار می‌باشند.

سری‌های شارژر سامسونگ

در سری‌های شارژر سامسونگ در قسمت دوشاخه دارای لایه اضافی پلاستیک است و این کار مقاومت شارژر را چند برابر میکند. در شارژر های تقلبی این مسئله مشاهده نمیشود.

داغ شدن بیش از حد شارژر

نکته بسیار مهم در مورد شارژرهای سامسونگ داغ شدن شارژرهای فیک می‌باشد شارژرهای اصلی از متریال خاصی در ساخت بهره برده که در زمان شارژ داغ نمیشود و حتی برای شارژ دستگاه هوشمند زمان کمی مصرف میشود.

شارژرهای مناسب برای مدل های گوشی سامسونگ

https://digicharg.com/wp-content/uploads/2023/12/%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%98%D8%B1-%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF-300x300.jpg

شارژر 65 واتی سامسونگ : Galaxy A10سامسونگ ،Galaxy S10سامسونگ ،Galaxy S9سامسونگ ،Galaxy S8سامسونگ ،Galaxy A20سامسونگ ،Galaxy A30سامسونگ ،Galaxy A50سامسونگ ،Galaxy S21سامسونگ ، Galaxy S22سامسونگ، Galaxy S10 Plusسامسونگ  ،Galaxy S9 Plusسامسونگ ،Galaxy S8 Plusسامسونگ  ،Galaxy S21 ultraسامسونگ ،Galaxy S22 Ultraسامسونگ

شارژر 45 واتی سامسونگ : Galaxy S21سامسونگ ،Galaxy S22سامسونگ،Galaxy S10سامسونگ ،Galaxy S9سامسونگ ،Galaxy S8سامسونگ ،Galaxy S10 Plusسامسونگ  ،Galaxy S9 Plusسامسونگ ،Galaxy S8 Plusسامسونگ،Galaxy A73سامسونگ ،Galaxy A72

شارژر 35 واتی سامسونگ : Galaxy A73سامسونگ ،Galaxy A52سامسونگ ،Galaxy A72سامسونگ،Galaxy S10سامسونگ ،Galaxy S9سامسونگ ،Galaxy S8سامسونگ ،Galaxy A20سامسونگ ،Galaxy A30سامسونگ ،Galaxy A50سامسونگ، سامسونگ ،Galaxy A54سامسونگ ،Galaxy A53سامسونگ ،Galaxy A34سامسونگ

شارژر 25 واتی سامسونگ :سامسونگGalaxy S21 FE، سامسونگGalaxy A21،سامسونگGalaxy A22، سامسونگGalaxy A23، سامسونگGalaxy A53،  سامسونگGalaxy A52، سامسونگGalaxy A73، سامسونگGalaxy A72، سامسونگGalaxy M23

شارژر 15 واتی سامسونگ :سامسونگGalaxy S8، سامسونگGalaxy S8 Plus،سامسونگGalaxy S9، سامسونگGalaxy S9 Plus، سامسونگGalaxy S10، سامسونگGalaxy S10 Plus، سامسونگGalaxy Note 8، سامسونگGalaxy Note 9، سامسونگGalaxy Note 10

برای اطلاع از قیمت شارژر سامسونگ به فروشگاه دیجی شارژ سر بزنید.

شارژرکدام برند برای سامسونگ بهتر است؟

شرکت مک دودو

یک برند چینی که شروع کارش از سال 2012 بوده است،اگر برای دستگاه هوشمند خود به دنبال یک شارژر حرفه ای هستید شارژرهای شرکت مک دودو گزینه بسیار عالی میباشد، این شرکت  شارژرهای متفاوتی را عرضه میکند و اغلب شارژرها با چند پورتUSBدارد که همزمان میتوانید دو یا چند وسیله هوشمند خود را شارژ کنید مانند شارژر دیواری مک دودو مدلCH-6891با قابلیت شارژ سریع 18وات ، دارای خروجیType-CوPDبه صورت فست شارژ و محافظت در برابر ولتاژ و جریان بالا میباشد.

شرکت بیسوس یا باسئوس

این برند محصولات خود را از مواد بسیار با کیفیت و مرغوب تولید میکند و فقط به دنبال این است که محصولات خود را بر اساس نیاز کاربران تولید کند. این شرکت انواع محصولات دیجیتالی را تولید و عرضه می کند و از نظر ما این محصول شرکت بسیار جالب و کاربردی می باشد، شارژر رومیزی باسئوس مدلGaN3 Pro 65Wاین شارژر با توان خروجی 65 وات ، قابلیت شارژ سریع همزمان 4 دستگاه ، پشتیبانی از فناوریGaN 3 Proو پروتکل‌هایPDوQCدر ضمن پشتیبانی از فناوری شارژ سریعQualcommرا هم دارد و دارای 2 پورت خروجیUSBو 2 پورت خروجیType-Cاست که شما با داشتن این شارژر رومیزی دیگر نیاز به چند آداپتور و شارژر برای دستگاه های هوشمند خود ندارید.

شرکت انکر

انکر شرکت چینی که دفاتری خود را در سیاتل، واشینگتن و شنژن دایر کرده است و در حوزه طراحی، توسعه و فروش لوازم الکترونیکی مصرفی مشغول است. انکر هم مانند دیگر رقبای خود شارژرهای متنوعی را روانه بازار کرده است. شارژر دیواری انکر مدلA2322از طراحی کوچک و هوشمندانه‌ای بهره می‌برد.این شارژر که ۱۵ درصد کوچک‌تر از آداپتور اصلی شارژ مک بوک میباشد ولی همان توان شارژ خروجی را ارائه می‌کند دارای یک پورتUSBو یک پورتUSB-Cاست ، این شارژر پر قدرت، از نیترید گالیم (GaN) به جای سیلیکون استفاده کرده است.انکر با این فناوری میتواند سرعت شارژرهای خودش را افزایش دهد.حداکثر توانخروجی ۴۵ واتیUSB-Cو برایUSB-Aخروجی ۱۵ واتی در نظر گرفته شده حتی پشتیبانی از فناوری شارژ سریع را دارد.

شارژر اصلی سامسونگ را از کجا خریداری کنیم

در این مقاله تمام مواردی که برای خرید یک شارژر خوب نیاز است بدانید را توضیح دادیم تا در زمان خرید شارژر به مشکل برخورد نکنید.

فروشگاه آنلاین تخصصی شارژر و کابل شارژ دیجی شارژدر زمینه فروش انواع محصولات دیجیتالی سابقه ی ۱۲ ساله دارد که با تکیه بر تجربه و در خواست مشتری بهترین محصولات را با ضمانت و اصالت بر اصل بودن به مشتریان خود ارائه میدهد، شما هر کالایی که از فروشگاه دیجی شارژ خریداری کنید دارای گارانتی است، تلاش ما خدمات بهتر و رضایت مشتریان می باشد.

    https://didshahr.ir/27656

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.