https://didshahr.ir/10060

پروژه های هشجین به سرچم و پارس‌آباد به سربند از محل سفر رییس سازمان برنامه بودجه کشور به استان اردبیل تامین اعتبار شدند.

 

محبوب حیدری

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)، محبوب حیدری در جلسه شورای برنامه‌‌ریزی و توسعه استان اردبیل اظهار داشت: در جلسه‌ شورای برنامه‌ریزی استان اردبیل در راستای توسعه مناطق مختلف استان از جمله مناطق شهری، روستایی و عشایری پروژه‌ها و طرح‌های بسیاری به تصویب رسیده است.

ایجاد محوطه های گردشگری مهمترین طرح توسعه شهری

وی با اشاره جزئیات این پرونده‌ها و طرح‌های توسعه‌ای در استان اردبیل افزود: ۱۱ پروژه و طرح مربوط به کارگروه زیربنایی توسعه شهری، روستایی و عشایری و آمایش سرزمینی و محیط زیست است که احداث و ایجاد محوطه‌های گردشگری‌، شهرک‌های گلخانه‌ای و در حوزه‌های کشاورزی نیز کشت باغات مختلف از مهم‌ترین و اساسی‌ترین این طرح‌ها هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در ادامه بیان کرد: طرح پرورش مرغ گوشتی، پرونده‌های مربوط به شهرداری هیر در شهرستان اردبیل، احداث مراکز خدمات بین راهی، راه‌اندازی مجتمع پرورش عقرب و بسته‌بندی میوه خشک کنی شهرستان مشگین‌شهر، ایجاد واحد پرورش شتر مرغ در شهرستان پارس‌آباد، ایجاد مجتمع پرورش گوسفند، احداث کارخانه آرد در شهرستان گرمی و راه‌اندازی واحد تولیدی دسته ابزارآلات چوبی در شهرستان نمین از دیگر پروژه‌ها و طرح‌های توسعه‌ای به تصویب رسیده در این جلسه است.

وی با تاکید بر اعتبارات اختصاص یافته به پروزه‌های سطح استان اردبیل اظهار کرد: از محل سفر رییس سازمان برنامه بودجه کشور به استان اردبیل اعتباری برای پروژه‌های هشجین به سرچم و پارس‌آباد به سربند تامین شده چرا که این پروژه‌ها از ردیف اعتباری خاص برخوردار نبوده‌اند.


گردشگری استان اردبیل | اخبار استان اردبیل | راه و شهرسازی استان اردبیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.