https://didshahr.ir/10446

استاندار اردبیل گفت: باید تلاش کنیم در قالب برنامه پنج ساله برای توسعه شهرستان گرمی اقدام کنیم.

 

گرمی

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)، اکبر بهنامجو در جلسه بررسی اقدامات در شهرستان هدف توسعه گرمی تصریح کرد: وضعیت فعلی شهرستان نیز در شاخص‌های مختلف احصا و برنامه‌ ریزی توسعه‌ ای با برش شهرستانی انجام شود.

وی افزود: مطالعاتی که توسط بنیاد علوی در خصوص برنامه‌های توسعه‌ ای با برش سالانه انجام می‌شود در اختیار دستگاه‌های دخیل در روند توسعه شهرستان گرمی قرارمی‌گیرد.

استاندار اردبیل ادامه داد: دستگاه‌ها در صورت وجود طرح‌ های توسعه‌ ای و اقتصادی در شهرستان باید نسبت به بررسی روند اجرا اقدام کنند.

بهنام جو افزود: چنانچه طرح و یا پروژه‌ای توسط دستگاهی در شهرستان تعریف نشده باشد نسبت به انجام مطالعات برای تعریف پروژه اقدام کنند.

اجرای طرح‌های گردشگری گرمی تسریع یابند

وی در ادامه در نشست با اعضای شورای شهر و شهرستان گرمی خواستار تسریع در اجرای طرح‌های گردشگری و رفع مشکلات شهری و شهرداری این شهرستان شد.

استاندار بیان‌کرد: توسعه شهری گرمی نیازمند خودیاری و مشارکت اهالی بوده و با جذب همکاری مردم زمینه توسعه این شهرستان تسریع می شود.

بهنام جو از انجام مقدمات برای احداث هتل سه ستاره در حاشیه دریاچه گیلارلو خبر داد و افزود: سازمان همیاری استان در مرحله اول اقدامات ساخت این هتل را آغاز و در مراحل بعدی به بخش خصوصی دارای شرایط واگذار می‌شود.

وی بیان‌ کرد: آسفالت جاده دسترسی به این دریاچه نیز شروع شده و در حال اجرا می‌باشد.

استاندار اردبیل با اشاره به احداث پارک بانوان در تمام شهرستان‌های استان خواستار تعیین فضای مناسب و کارشناسی شده برای احداث این پارک در گرمی شد.


گردشگری استان اردبیل | گردشگری گرمی | اخبار استان اردبیل | استانداری | اکبر بهنام جو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.