https://didshahr.ir/1131

شهردار اردبیل از توسعه وایجاد پیاده راه های متعدد خبر داد گفت: این پیاده راه ها با هدف ارتقای سلامت شهروندان در درحال اجرا و تکمیل است.

به گزارش دیدشهر، حمید لطف‌اللهیان در جلسه کمیسیون عمرانی شهرداری اردبیل تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۱۴ هزار تن آسفالت در اردبیل تولید و توزیع شده است.

وی با بیان اینکه میزان اعتبار هزینه شده برای عملیات آسفالت‌ریزی در شهر بالغ بر ۳۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است، افزود: در این مدت شهرداری اردبیل سعی کرده با توجه به سرمای مثال‌زدنی منطقه با رعایت اصول مهندسی و زیرسازی صحیح، ماندگاری بیشتری را در آسفالت‌ها ایجاد کند.

پیاده رو-پازل

شهردار اردبیل ضمن پیگیری مشکلات و موانع احتمالی در روند پروژه‌های عمرانی در شهر، توضیح داد: در پی تغییر رویکرد شهرداری مبنی بر توسعه و ایجاد پیاده‌ راه‌ها در راستای ارتقای سلامت شهروندان، پیاده‌راه‌های متعددی در شهر در حال اجرا و یا تکمیل است.

وی از پیشرفت ۹۰ درصدی پیاده‌راه سربازان گمنام امام زمان (عج) در حدفاصل میدان ارتش تا بسیج خبر داد و بیان کرد: عملیات اجرای طرح پیاده‌راه خیابان شیخ صفی نیز آغاز شده و با سرعت در حال اجرا است.

لطف اللهیان با قدردانی از تمامی عوامل عمرانی مجموعه شهرداری اردبیل، اضافه کرد: با توجه به مطالبات مردمی، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شهری در اولویت برنامه‌های سازمانی قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.