https://didshahr.ir/11830

سایت ما در این مقاله قصد دارد به معرفی نحوه ی ‌ کدخوان پنل پیامکی و بررسی ابعاد مختلف آن بپردازد.

 اگر شما نیز به دنبال اطلاع از نحوه‌ی ‌کدخوان پنل پیامکی از میان بهترین پنل پیامک برای خود هستید، پیشنهاد می کنم این مقاله را از دست ندهید.

حتما برایتان پیش آمده است که کد محصولی را از یک شرکت دریافت کرده اید اما از اصالت آن محصول بی اطلاع هستید. در این گونه مواقع، معمولا این شرکت ها از طریق سیستم پیامکی خود، اطمینان لازم را به مشتریان خود می ‎دهند.

سرویس کد خوان پیامکی

به طور معمول  نمایندگی پنل پیامک چنین امکانی برای شرکت ها فراهم می ‌کنند تا بتوانند اعتماد مشتریان را جلب کنند. این سیستم به گونه ای طراحی شده است که یک پیام از پیش تعیین شده توسط شرکت، در ازای ارسال کد محصول مورد نظر توسط مشتری، به وی ارسال خواهد شد. معمولا محصولات این شرکت از کد های خاصی برخوردار هستند و مشتریان می ‌توانند با ارسال این کد ها، از اصالت آن ها اطمینان حاصل کنند. این سیستم با بررسی کد مورد نظر و تطبیق آن با دیتا بیس خود، به وجود یا عدم وجود چنین محصولی در انبار های شرکت پی می ‌برد و آن را به مشتری اطلاع می ‌دهد.

شاید با خود بپرسید که این نوع سرویس چه کاربرد های دارد؟ با توجه به مطالب بیان شده، شرکت ها و کسب و کار های زیادی به استفاده از این نوع سرویس روی آورده اند و از آن ها برای رفاه خود و مشتریان بهره می ‌برند. در ادامه به بررسی برخی از کاربرد های این سرویس خواهیم پرداخت.

اطمینان از اصالت محصول

محصولات تقلبی یا فیک به واقعیتی خطرناک برای مصرف کنندگان در کشور های در حال توسعه تبدیل شده اند. محصولات با ارزش افزوده ی بالا نگرانی خاصی دارند و دارو ها در صدر این فهرست قرار دارند و پس از آن مواد غذایی بسته بندی شده قرار می ‌گیرند. رواج تلفن های همراه، حتی در فقیرترین جوامع، و در دسترس بودن پیام های متنی، نشان می ‌دهد که ممکن است برای حل این مشکل از آن ها استفاده شود. چگونه یک سیستم نوآورانه به هر عضوی از جمعیت در جهان در حال توسعه اجازه می ‌دهد تا با استفاده با یک پیام متنی ساده از طریق تلفن همراه، یک دارو را احراز هویت کنند؟

حتما دیده اید که بر روی برخی محصولات، به خصوص دارو ها، کد اصالتی درج شده است؛ شما می ‌توانید این کد را به شماره تلفنی که روی محصول درج شده است، ارسال کنید و از اصالت این کالا اطمینان حاصل کنید. به جرأت می ‌توان گفت که بیشترین کاربرد این نوع سرویس در این زمینه است. با توجه به اهمیت زیاد مصرف دارو ها، اطمینان یافتن از اصالت آن ها امری ضروری است و این سرویس، به مشتریان کمک می ‌کند تا این کار را فقط با ارسال یک کد، پیگیری کنند.

بررسی تاریخ گارانتی محصول

یکی دیگر از کاربرد های این سرویس، بررسی تاریخ گارانتی محصولات است. حتما می ‌دانید که گارانتی محصولات، یک تاریخ انقضایی دارد و با توجه به این موضوع، حتما باید از تاریخ اتمام گارانتی آن ها مطلع شوید. معمولا شرکت ها در هنگام خرید محصول توسط مشتری، اطلاعات مشتری از جمله نام و نام خانوادگی و شماره تماس وی را در دیتا بیس خود ثبت می ‌کنند. مشتریان هم می ‌توانند با ارسال کد محصولات به شماره ی ثبت شده روی آن ها، از تاریخ گارانتی آن ها اطلاع پیدا کنند و این مسئله سبب می ‌شود تا رضایت مشتریان از برند شما بیشتر شود.

قرعه کشی و بررسی کدها

شاید در تبلیغات برخی برند ها دیده باشید که از مشتریان خود می ‌خواهند تا کد درج شده بر روی محصولاتشان را به شماره تلفن تعیین شده ارسال کنند تا اطلاعات آن ها در قرعه کشی پیشه‌ رو ثبت شود. سرویسی که برای چنین کاری مورد استفاده قرار می ‌گیرد، همین سرویس کد خوان پیامکی است. همان طور که گفتیم، در این کاربرد هم مشتری باید کدی را به شماره ی تعیین شده ارسال کند و این سیستم کار ثبت و شرکت دادن مشتری در قرعه کشی را انجام خواهد داد. به علاوه، پس از مشخص شدن نتایج، خود سرویس به مشتریانی که برنده ی جایزه شده اند، پیامکی را ارسال خواهد کرد و آن ها را از این نتیجه با خبر خواهد ساخت.

با توجه به کاربرد هایی که گفته شد، این سرویس یکی از پر کاربرد ترین سرویس ها در بین برند های مختلف است و در آینده نیز، بر کاربرد های آن افزوده خواهد شد. شرکت شما بسته به هدف خود می ‌تواند از چنین سرویس استفاده کند و با افزایش رضایت مشتریان و کسب اعتماد آن ها، مشتریانی وفادار را برای خود رقم بزند تا در آینده، سود خود را در بازار تضمین کند.

نتیجه‌گیری نهایی نحوه‌ی ‌ کدخوان پنل پیامکی

در این مقاله سعی کردیم درباره‌ ی نحوه ی ‌ کدخوان پنل پیامکی به شما اطلاعاتی را بدهیم و نحوه ی ‌ کدخوان پنل پیامکی را از ابعاد مختلف به طور کامل و جامع بررسی کردیم.

به طور کلی باید اظهار داشت که یکی از بهترین امکانات در حوزه ی کدخوان پنل پیامکی متعلق به پنل پیامکی “مدیر پیامک” است.

در پایان امیدواریم که با خواندن مقاله کدخوان پنل پیامکی به تمامی جواب های سوالات مبهم خود در این زمینه رسیده باشید و در کسب و کار های خود با استفاده از کدخوان پنل پیامکی به بالاترین حد فروش خود برسید و موفق باشید.

    https://didshahr.ir/11830

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.