https://didshahr.ir/1239

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: تحقیق و تفحص از نحوه قیمت‌گذاری شرکت کشت و صنعت مغان با اکثریت آراء به تصویب رسید که در این زمینه پیگیری‌ها از قبل برای تصویب تحقیق در خصوص نحوه واگذاری این شرکت وجود داشت.

به گزارش دیدشهر، صدیف بدری اظهارداشت: در جلسه امروز کمسیون اقتصادی مجلس، تحقیق و تفحص از نحوه قیمت‌گذاری شرکت کشت و صنعت مغان با اکثریت آراء به تصویب رسید که در این زمینه پیگیری‌ها از قبل برای تصویب تحقیق در خصوص نحوه واگذاری این شرکت وجود داشت.

وی با اشاره به نتایج مثبت و کارآمد تصویب تحقیق درباره نحوه واگذاری و قیمت‌گذاری کشت و صنعت مغان افزود : امیدواریم با تحقیق و تفحص از واگذاری کشت وصنعت مغان اردبیل بسیاری از مسائل پشت پرده واگذاری کشت و صنعت شفاف‌سازی و روشن شود.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با به تصویب رسیدن تحقیق و تفحص از نحوه قیمت گذاری و واگذاری کشت و صنعت مغان بزودی تحقیقات در کمسیون اقتصادی مجلس آغاز می‌شود.

بدری از وجود برخی کارهای پشت پرده در نحوه واگذاری و قیمت‌گذاری کشت و صنعت مغان خبر داد و گفت: امید می‌رود با آغاز تحقیقات و ارزیابی در این زمینه بسیاری از پنهان‌کاری و مسائلی که پشت پرده واگذاری این شرکت عظیم محلی وجود داشت برملا شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.