https://didshahr.ir/1327

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اشاره به فعالیت بیش از سه هزار کارگاه زودبازده اقتصادی در اردبیل گفت: مهم‌ترین هدف ما رفع دغدغه فروش محصولات است که نیاز است با رفع مشکلات، فرهنگ‌سازی به استفاده از کالای ایرانی جامه عمل بپوشانیم و مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

به گزارش دیدشهر، سرهنگ پاسدار علی پیرجاهد در جلسه تشریح برنامه‌های بسیج سازندگی در اردبیل اظهار داشت: مولفه اساسی بسیج سازندگی استان خدمت بی‌منت به مردم و تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در حوزه‌های مختلف است که با پرداخت تسهیلات و حمایت‌های همه‌جانبه می‌توان در راستای خدمات‌رسانی به مردم نقش مهمی ایفا کرد.

وی بیان کرد: راه اندازی کارگاه‌های کوچک زودبازده و فروش محصولات تولیدی کارگاه‌ها با هدف عمل بخشی به برنامه‌های اشتغالزا به ویژه در مناطق محروم استان نیز از دیگر برنامه‌های ما است که در این زمینه 12 کارگاه اقتصادی در نیمه دوم امسال راه‌اندازی شده که این یک هدف بسیار مهم برای ما است.

کارگاه

تکمیل چرخه زنجیره تولید در استان یک اولویت مهم است

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: تکمیل چرخه زنجیره تولید در استان با هدف بهره‌وری در بخش کشاورزی با توجه به ظرفیت‌های استان یک اولویت مهم است و بی‌شک اهمیت به این مسئله مشکل فروش و بازاریابی را در این عرصه تا حد قابل توجهی برطرف خواهد کرد.

پیرجاهد از فعالیت بیش از سه هزار کارگاه زودبازده اقتصادی در 42 عرصه خبر داد و بیان کرد: مهم‌ترین هدف ما رفع دغدغه فروش محصولات است که نیاز است با رفع مشکلاتی نظیر نبود برند استانی و صنایع تبدیلی و فرهنگ‌سازی استفاده از کالای ایرانی به این مهم جامه عمل بپوشانیم و مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

کارگاه عمرانی

113 کارگاه اقتصادی برای اشتغالزایی دراستان راه اندازی شده است

وی از ایجاد 113کارگاه اقتصادی طی امسال در اردبیل خبر داد و تصریح کرد: راه‌اندازی این کارگاه‌ها برای 113 نفر اشتغال‌زایی مستقیم کرده و با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته بیش از یک هزار نفر برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل از اجرای پروژه‌های عمرانی در استان خبر داد و تصریح کرد: اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی در استان با اختصاص 20 میلیارد ریال در سطح استان در حال اجرا است که با مشارکت‌های مردمی و بسیج سازندگی استان تامین شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.