https://didshahr.ir/13631

رئیس شورای روستای اردهال کاشان ضمن تکذیب موضوع نگهداری احشام در مدرسه گفت: مدرسه اکنون در اختیار شورای روستا است و هیچ احشامی در آن نگهداری نمی شود.

گوسفند

اخیراً در فضای مجازی کلیپی منتشر شده بود که درآن عنوان شد یکی از مدارس کاشان محل نگهداری گوسفند و آغل این حیوانات شده است و درپی آن واکنش‌های متفاوتی از سوی مخاطبان و البته اهالی منطقه ثبت شد.

اصغر نازنینی ضمن رد این مدعی اظهار داشت: کلیپ منتشر شده در فضای مجازی مربوط به چند سال قبل بوده و اکنون مدرسه کاملا در اختیار شوراست و در این مکان هیچ نوع حیوانی نگهداری نمی‌شود.

وی با بیان اینکه هیچ‌گونه احشام در این مدرسه نگهداری نمی‌شود، افزود: مسائل مطرح شده مربوط به سال‌های قبل است و در همان دوره هم آموزش پرورش شهرستان کاشان به محض اطلاع از این موضوع نسبت به ساماندهی این محل اقدام کرد.

رئیس شورای روستای اردهال کاشان ضمن اشاره به بروز اختلافات میان مستاجر و دهیاری آن منطقه ابراز داشت: مدرسه مذکور در حال حاضر در اختیار دهیاری است و اختلافات ‌مستاجر با دهیاری باعث پخش این فیلم است.

وی با بیان اینکه حدود چهار سال است که این ملک در اختیار دهیاری قرار دارد، گفت: در شرایط فعلی هیچ استفاده‌ای از محل مذکور انجام نمی‌شود و دهیاری منطقه نیز به صورت قانونی نظارت بر این محل را بر عهده دارد.

نازنینی با بیان اینکه با تلاش‌های صورت گرفته قصد احیا این مدرسه را داشتیم، تصریح کرد: از آنجا که مدرسه در اختیار اوقاف بود خیر مد نظر از احیا این منطقه خودداری کرد و زمینی جدید برای ساخت مدرسه در نظر گرفته شد و عملیات اجرایی آن به زودی آغاز می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.