https://didshahr.ir/1504

نائب رئیس شورای شهر مشکین شهر در رابطه با انتخاب شهردار جدید گفت: با توجه به بلاتکلیفی شهرداری در این مدت بسیاری ازاعتبارات دولتی را از دست داده ایم لذا پس از دریافت برنامه از رحمت انوری آذر با توجه به بومی بودن و داشتن سابقه رای گیری اولیه انجام شد و رحمت انوری آذر به عنوان شهردار انتخاب شد.

به گزارش دیدشهر،فریدون محمدی ضمن تبریک میلاد با سعادت پیامبر اسلام و امام جعفرصادق (ع) در رابطه با انتخاب شهردار جدید گفت: در جلسه ای که روز شنبه با حضور تمامی اعضا برگزار شد بحث ها یی در رابطه با انتخاب شهردار انجام شد و اکثریت شورا نظرشان بر این بود که شهردار منتخب باید دارای سابقه شهرداری و ترجیحا از گزینه های بومی باشد.

وی اظهار داشت: پس از دریافت برنامه از رحمت انوری آذر با توجه به بومی بودن و داشتن سابقه رای گیری اولیه انجام شد که اکثریت مطلق شورا موافق رحمت انوری آذر بودند و قرار شد روز یکشنبه همزمان با میلاد پیامبر اسلام (ص) جلسه برگزار و صورت جلسه تنظیم شود و دعوتنامه ها نیز برای تمامی اعضای شورا نوشته شد.

نائب رئیس شورای شهر مشکین شهر گفت: اما به هر دلیلی امروز دو عضو شورا درجلسه حضور نیافتند و طبق قانون با پنج نفرعضو شورا جلسه تشکیل و رحمت انوری آذر به عنوان شهردار انتخاب شد.

فریدون محمدی گفت : با توجه به بلاتکلیفی شهرداری در این مدت بسیاری ازاعتبارات دولتی را از دست داده ایم لذا به دنبال فردی با تجربه و دارای اطلاعات کافی از شهرداری بودیم که بتواند ضمن جذب اعتبار و درآمدزایی ، توسعه و عمران شهری را بتواند با جدیت دنبال کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.