https://didshahr.ir/1524

مدیرکمپین جمع آوری درب بطریهای پلاستیکی در اردبیل با اشاره به خرید 6 ویلچر از طریق این کمپین گفت: مبلغ چهارمیلیون 809 تومان از محل فروش درب‌های بطری پلاستیکی بدست آمده که ما توانسیم در سال جاری شش ویلچر به خانواده‌های نیازمند در استان اهدا کنیم.

به گزارش دیدشهر، حسن صادقی مدیر کمپین جمع آوری درب‌های پلاستیکی در اردبیل اظهار کرد: اهداء ویلچربه معلولان بافروش درب‌های بطری پلاستیکی ابتکاری است که ازسوی این کمپین در اکثر مناطق کشور انجام شده و در استان اردبیل نیز ما توانسیم در سال جاری شش ویلچر به خانواده‌های نیازمند در استان اهدا کنیم.

وی گفت: از زمان شروع فعالیتمان در استان مردم، برخی از مدارس، مغازه‌ها و بعضی از اماکن خدماتی بصورت خودجوش اقدام به جمع آوری درب‌های بطری پلاستیکی کرده و تحویل ما دادند تا سهمی در این اقدام خیر خواهانه داشته باشند.

صادقی هدف از اجرای چنین طرحهایی را جلوگیری از رها شدن پلاستیک در طبیعت و تفکیک زباله‌های تر و خشک در منازل عنوان کرد.

مدیرکمپین جمع آوری درب بطریهای پلاستیکی در اردبیل گفت: تاکنون 2 هزار 526 کیلو بطری پلاستیکی در سطح استان جمع آوری شده است، بطوریکه مبلغ چهارمیلیون 809 تومان از محل فروش آنها بدست آمده است.

گفتنی است، فعالیت کمپین جمع آوری درب بطری در استان اردبیل از سال 94 به همت حسن صادقی آغاز شده و این حرکت فرهنگی و خیر خواهانه در استان اردبیل رشد چشمگیری دارد بطوریکه اعضای این گروه روزهای جمعه برای پاکسازی مناطق گردشگری و روستاهای گردشگری می پردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.