https://didshahr.ir/16590

مدیر منطقه اردبیل ​بر تداوم فعالیت جدی مبارزه با ویروس کرونا و صیانت از سرمایه های انسانی به عنوان اولویت نخست این شرکت تاکید کرد.

سید حجت مدنی

سید حجت مدنی مدیر منطقه با اشاره به لزوم حفظ و صیانت از سرمایه های انسانی به عنوان ارزشمندترین منابع سازمان تصریح کرد : شرکت نفت منطقه بر اساس رعایت اصول حرفه ای، لزوم حفظ و صیانت از منابع انسانی خود را همیشه به عنوان اولویت نخست در نظر گرفته و در شرایط کنونی همه عملکردهای مقابله با ویروس کرونا در مراکز ستادی و عملیاتی به صورت جدی اجرا می نماید.

مدنی افزود: با وجود امکان استفاده از ارتباط راه دور و سیستم ویدیوکنفرانس، تمامی ماموریت های همکاران به نواحی تا اطلاع بعدی محدود و در صورت نیاز مبرم انجام می گیرد. همچنین در ستادو مراکز تابعه منطقه نیزتغییر برنامه کاری کارکنان به منظور کاهش احتمال انتقال کرونا اجرایی می شود.

مدیر منطقه اردبیل با اشاره به رسالت این شرکت در توزیع حداکثری سوخت و تامین سوخت زمستانی برای هم استانی ها اظهار داشت :این شرکت در سال جاری روزانه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزارلیتر سوخت مایع بین هم استانیهای عزیز توزیع نموده واین روند بدون وقفه ادامه دارد.

وی از مجموع اقدامات متولیان امر در حوزه سلامت به خصوص در این شرکت قدردانی و خاطرنشان کرد : همدلی و حفظ آمادگی تمامی کارکنان در مبارزه با ویروس کرونا تا پایان بحران ضرورت دارد و تلاش دست اندرکاران به همراهی کارکنان این شرکت بر جلوگیری از شیوع ویروس کرونا متمرکز است.

مدنی با تاکید بر استفاده از ماسک بیان داشت : هم استانی های عزیز در صورت مراجعه به مراکز شرکت نفت استان توجه داشته باشند که حتما از ماسک استفاده کنند چون در غیر این صورت خدمتی صورت نمی گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.