https://didshahr.ir/1712

جواد انصاری درگذشت دکتر عبدالرحیم جلایی را به جامعه علوم پزشکی و مردم شریف دارالارشاد اردبیل تسلیت گفت.

 

به گزارش دیدشهر، پیام تسلیت جواد انصاری در پی درگذشت دکتر عبدالرحیم جلایی ، چهره وارسته پزشکی وانجمن شهر اردبیل به شرح زیر است:

 

انا لله و انا الیه راجعون

هرازگاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی، جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید.

جامعه علوم پزشکی و مردم شریف دارالارشاد اردبیل امروز مردی را از دست دادند و سوگوار شدند که اسوه اخلاق مداری،انسانیت و نوع دوستی در کنار تخصص و تبحر شایسته و کم نظیر بود.

بی شک مرحوم عبدالرحیم جلایی شخصیت مبرز و نام آشنایی بود که در تاریخ پرافتخار دارالارشاد اردبیل محبوب و جاودانه خواهد ماند.

انسان وارسته ای که با حضور موثر در انجمن شهر، دین خود را به دیار کهن شهر اردبیل نیز ادا کرد و در این عرصه نیز سربلند و خوشنام بود؛ خبر درگذشت این پزشک دل آگاه، وارسته و معلم نامدار آداب و اخلاق حرفه ای موجب تاثر و تألم وافرم شد.

اینجانب درگذشت این مرد بزرگوار که هیچگاه نخواست رابطه مالی را به رابطه انسانی بین خود و بیمارانش ترجیح دهد را به خاندان و فرزندان محترم جلایی ، مردم شریف اردبیل ،همکاران و دوستان ایشان تسلیت و تعزیت عرض نموده و رحمت و مغفرت الهی را برای آن مرحوم مسألت دارم.

تسلیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.