https://didshahr.ir/18245

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان اردبیل گفت: سامانه « برق من » در راستای تحقق دولت الکترونیک و رفاه حال مردم، جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامت مردم راه اندازی شده است.

حسین قدیمی

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: به منظور تحقق اهداف دولت الکترونیک ، حذف مراجعات حضوری ، حفظ سلامت جان هم استانی های عزیز در شرایط موجود بیماری کرونا ، خدمات شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل به صورت غیر حضوری و از طریق اپلیکیشن برق من در دسترس عموم مردم قرار می گیرد.

حسین قدیمی گفت: هم استانی های عزیز می توانند با نصب اپلیکیشن برق من در گوشی همراه خود و با ثبت شناسه ۱۳ رقمی قبض برق خود ، خدمات صورتحساب، از قبیل: مشاهده آخرین قبض ، تغییر نام ، اصلاح نام و سایر موارد نیاز خود را بدون مراجعه حضوری و تنها از طریق گوشی تلفن همراه انجام دهند.

وی افزود : همچنین مشترکان محترم می توانند با این سامانه نمایش اطلاعات و وضعیت آخرین قبض، امکان پرداخت آنی قبض، ثبت قرائت توسط مشترک (خوداظهاری)، ثبت خاموشی ها، ثبت خسارت وارده و سایر خدمات صنعت برق بهره مند شوند.

وی گفت: در این اپلیکیشن قابلیت ثبت اعلام خاموشی و مسائل حوزه فنی نیز وجود دارد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اظهار داشت: از عموم مردم سطح استان درخواست می شود جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و راحتی خود به شرکت توزیع برق استان مراجعه نکرده و خدمات حوزه برق را از طریق نصب این اپلیکیشن پیگیری ودریافت کنند.

حسین قدیمی اعلام کرد : سامانه موبایلی« برق من » که برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس طراحی شده و قابل دانلود از کافه بازار ، سایت شرکت توزیع برق استان اردبیل : www.aped.ir می باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تاکید کرد: به دلیل افزایش واگیری بیماری کرونا، یکی از بهترین روش های دسترسی به خدمات صنعت برق ارائه خدمت به صورت غیر حضوری و از طریق مراجعه به سایت شرکت و همچنین اپلیکیشن برق من است.

این مقام مسئول استانی اضافه کرد: در” اپلیکیشن برق من ” هم استانی های عزیز حتی بدون تماس با شماره ۱۲۱ می توانند ثبت خاموشی، حادثه یا پیگیری موارد درخواستی را انجام دهند.

حسین قدیمی افزود: در صورت عدم دسترسی به اینترنت ، مشترکان استان اردبیل همانند گذشته، می توانند از طریق تماس با شماره ۱۲۱ خاموشی، حوادث و درخواستهای خود را اعلام نمایند.

وی افزود: همچنین برای اعلام انتقاد ، پیشنهاد و یا شکایت بعد از شماره گیری ۱۲۱ کلید ۳ را شماره گیری نموده و درخواستهای خود را در رابطه با برق بیان نمایند تا بعد از شنود پیامهای رسیده و رسیدگی کارشناسان مربوطه به درخواستهای مشترکان رسیدگی و پاسخ داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.