https://didshahr.ir/1872

رییس سازمان مدیریت و برنامه ‌ریزی استان اردبیل گفت: برخی از طرح‌های ملی با توجه به محدودیت ممکن است از ردیف بودجه حذف شوند و ضرورت دارد مسئولان طرح‌های اولویت‌دار را به وزارتخانه اعلام تا در پیوست بودجه مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش دیدشهر، داود شایقی افزود: در سال مالی جدید تلاش بر این بوده تا از ردیف‌های ملی و استانی نسبت به جذب اعتبار اقدام شود تا با بهره‌گیری از فصل کاری بخشی از پروژه‌های نیمه‌ تمام با اولویت تکمیل و زمینه بهره ‌برداری آنها در دهه فجر فراهم آید.

وی به فصل بودجه ‌ریزی برای سال آینده اشاره کرد و بیان کرد: با پیگیری و حضور مستمر در تهران و سازمان برنامه و بودجه نسبت به افزایش اعتبارات استان از ردیف‌های ملی اقدام می شود تا فرصت جذب اعتبارات در سال آینده به بهترین شکل فراهم آید.

شایقی بیان کرد: در سال آینده با توجه به اتفاقات پیش‌رو و محدودیت‌هایی که دولت در تخصیص بودجه خواهد داشت از مدیران دستگاه‌ها انتظار می‌رود با پیگیری‌های مداوم و حضور در وزارتخانه‌ها نسبت به جذب بودجه قابل قبول برای استان تلاش کنند.

او اضافه کرد: استان اردبیل دارای استعدادهای طبیعی بالقوه‌ای در زمینه‌های مختلف بوده و نیاز است با مطالعات مناسب استعداد هر منطقه شناسایی و براساس آن سرمایه‌گذاری انجام شود.

وی ادامه داد: برخی از طرح‌های ملی با توجه به محدودیت ممکن است از ردیف بودجه حذف شوند و ضرورت دارد مسئولان طرح‌های اولویت‌دار را به وزارتخانه اعلام تا در پیوست بودجه مورد توجه قرار گیرد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ‌ریزی استان اردبیل گفت: همچنان راه آهن، توسعه بزرگراه‌ها، تکمیل پروژه‌های زیربنایی در حوزه بهداشت و درمان و عمران شهری مورد توجه مسئولان استان در پیگیری بودجه‌ای سال آینده قرار دارد و امیدواریم با تلاش فراگیر زمینه تحقق و به ثمر نشستن این طرح‌ها و برنامه‌ها را شاهد باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.