https://didshahr.ir/1910

شهردار اردبیل گفت: به منظور فراهم کردن بستری مناسب برای پیاده‌روی شهروندان عملیات عمرانی پازل‌چینی پیاده‌راه شیخ صفی به سرعت ادامه دارد که امید می‌رود تا آخر سال به اتمام برسد.

به گزارش دیدشهر، حمید لطف‌اللهیان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اصلاح بستر پل و کف‌سازی عرشه پل‌های تاریخی پل هفت چشمه و پل نادری به منظور بازسازی در دستور کار قرار گرفته و واحد تعمیر و نگهداری شهرداری اقدام به تعمیر این پل‌های تاریخی کرده است.

وی با اشاره به گردشگر پذیر بودن شهر اردبیل گفت: پل تاریخی هفت چشمه و نادری بر روی رودخانه بالیقلو از جمله مهم‌ترین پل‌های تاریخی در ادوار مختلف بوده و با توجه به ضرورت ترمیم و بازسازی آنها شهرداری اردبیل اقدام به اصلاح بستر و کف‌سازی عرشه این پل‌ها کرده است.

شهردار اردبیل تصریح کرد: در راستای احیای مکان‌های تاریخی و فرهنگی شهر، تلاش کرده‌ایم گوشه‌هایی از تاریخ و فرهنگ شهر همچون موزه عمارت شهرداری اردبیل را احیا کرده و در معرض بازدید قرار دهیم.

پازل

وی ضمن اشاره به اجرای پروژه‌های متعدد گردشگری اعم از پیاده‌راه شیخ صفی ادامه داد: با توجه به قرار گرفتن در فصل سرما عملیات عمرانی نظیر پازل‌چینی به سرعت ادامه دارد که امید می‌رود تا آخر سال به اتمام برسد.

لطف‌اللهیان همچنین از پایان عملیات زیباسازی و نورپردازی پیاده‌راه بسیج تا ارتش به منظور فراهم کردن بستری مناسب برای پیاده‌روی شهروندان خبر داد و بیان کرد: در ادامه این پروژه، المان‌هایی از مفاخر شهر نیز در این پیاده‌راه نصب خواهد شد.

شهردار اردبیل اضافه کرد: به منظور فراهم‌سازی زیرساخت‌های گردشگری در شهر نیاز است تمامی نهادهای مربوطه با تعامل و همکاری بیشتر در راستای رسیدن به شهری آباد و گردشگرپذیر تلاش کنند.

پازل -پیاده رو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.