https://didshahr.ir/1914

مدیر شهرداری منطقه دو اردبیل با اشاره به توسعه محور و انسان محور بودن پروژه های شهرداری گفت: در مجموع برای سالجاری 80 پروژه تعریف کرده و تدارک دیده بودیم که 11 مورد از این پروژه‌ها تاکنون عملیاتی شده و در 8 ماهه امسال به بهره‌برداری رسیده است.

به گزارش دیدشهر، جواد عبداللهی اظهار کرد: در مجموع برای سالجاری 80 پروژه تعریف کرده و تدارک دیده بودیم که 11 مورد از این پروژه‌ها تاکنون عملیاتی شده و در 8 ماهه امسال به بهره‌برداری رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: از این تعداد پروژه تعریف شده برای منطقه دو اردبیل 58 پروژه نیز در مرحله اجرا و عملیاتی شدن است و تنها 11 پروژه به دلیل مشکلات حقوقی و سایر موانع تملکی اجرایی و عملیاتی نشده است.

مدیر شهرداری منطقه دو اردبیل از پخش 26 هزار و 280 تن آسفالت در منطقه دو شهرداری اردبیل در سالجاری خبر داد و بیان کرد: تا پایان آبان ماه به طول 23 هزار متر جدولگذاری انجام شده و در حوزه زیرسازی 79 هزار مترمکعب به همراه 135 هزار مترمکعب خاکبرداری به انجام رسیده است.

پازل -پیاده رو

عبداللهی از اجرای پازل به میزان 14 هزار و 850 مترمربع پازل در منطقه دو شهرداری اردبیل خبر داد و گفت: اکثر پروژه‌های شهرداری منطقه دو اردبیل توسعه‌محور و انسان‌محور بوده است.

وی از اصلاح هندسی میدان ججین و باکری نیز خبر داد و افزود: اصلاح هندسی میادین نیار و عوض‌زاده نیز در حال انجام است.

مدیر شهرداری منطقه دو اردبیل به اصلاح هندسی سه‌راهی اتوبوسرانی اشاره و تصریح کرد: ما در ماه‌های گذشته شاهد تکمیل پارکینگ شوراسنتر در مقابل مجتمع گردشگری شورابیل بودیم و در کنار آن بهره‌برداری از ساختمان آتش‌نشانی کوثر به انجام رسیده است.

عبداللهی افزود: روکش خیابان شهید نوعی اقدم و خیابان شوراسنتر به همراه زیرسازی و آسفالت میدان باکری و کندروی نیار به سمت ایثار و خیابان 26 متری پیله‌سحران در اتصال به جاده خلخال در 8 ماهه امسال تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است.

جاده-آسفالت

وی در مورد احداث بوستان و پارک در منطقه دو شهرداری اردبیل اظهار کرد: احداث پارک قرآنی در خیابان خیرین و پارک سبلان در مراحل نهایی است به طوری که آبنمای آن را در حال احداث داریم و امیدواریم تا پایان سال این دو پارک به بهره‌برداری برسند.

مدیر شهرداری منطقه دو اردبیل خاطرنشان کرد: بهسازی پارک قزل‌گول و 13 آبان نیز در سالجاری در اولویت برنامه‌های ما بوده که موفق به انجام آنها شدیم.

عبداللهی هدایت آب‌های سطحی را به ویژه در جلوی دانشگاه به همراه پیاده‌روسازی میدان جانبازان، خیابان والی، 45 متری شوراسنتر و پشت نمایشگاه بین‌المللی را از دیگر اقدامات و فعالیت‌های عمرانی شهرداری منطقه دو اردبیل اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.