https://didshahr.ir/20820

معاون فرهنگی اجتماعی انتظامی سیستان و بلوچستان خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تخری مسجد در شهر زاهدان را تکذیب کرد.

تکذیب خبر تخریب مسجد در زاهدان

به گزارش دیدشهر، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی رحیمی اظهار داشت: به تازگی کلیپی با موضوع تخریب یک مسجد در شهر زاهدان با حضور نیروهای انتظامی در فضای مجازی منتشر و پیرو آن عده ای با سیاه نمایی و دروغ پردازی قصد تشویش اذهان عمومی را داشته اند.

وی افزود: این کلیپ مربوط به تخریب یک چهاردیواری و انبار مصالح در اختیار پیمانکار در زمان احداث یک مجتمع مسکونی بوده که سقف آن برداشته و متروکه شده بود، بنابراین به جهت زیباسازی و پیشگیری از ریختن زباله در این محل، مورد تخریب کامل قرار گرفت و نخاله‌های موجود در آن جمع‌آوری شد.

معاون فرهنگی اجتماعی انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: این تخریب توسط اداره‌کل راه و شهرسازی صورت گرفته و انتظامی وظیفه پشتیبانی و تأمین امنیت صحنه عملیات را بر عهده داشته است.

وی خاطرنشان کرد: تولید و بازنشر هرگونه اخبار کذب با هدف تشویش افکار عمومی در فضای مجازی جرم بوده و با عاملان آن برخورد قانونی خواهد شد. از شهروندان درخواست داریم به شایعات منتشر شده در فضای مجازی توجه نکرده و اخبار را از منابع معتبر پیگیری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.