https://didshahr.ir/2086

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین با اشاره به نامناسب بودن وضعیت راه های مواصلاتی استان افزود: با پیگیری‌هایی که انجام یافته اعتبارات تخصیص یافته به این حوزه افزایش یافته که امیدواریم بتوانیم اقدامات اساسی برای ساماندهی جاده‌های مواصلاتی استان انجام دهیم.

به گزارش دیدشهر، صدیف بدری اظهار داشت: با توجه به این که هم‌اکنون شاهد افزایش تلفات جانی در جاده‌های استان هستیم و در حقیقت وضعیت راه‌های مواصلاتی استان مناسب نیست به دلیل اهمیت مسئله و تامین سلامتی جانی مردم پیگیر حل این مشکل هستیم که افزودن 25 کیلومتر جدید به جاده سرچم – اردبیل و نصب گاردریل در مسیر آراللو از اقدامات انجام یافته در حال حاضر است.

وی با اشاره به عملیات اجرایی پروژه راه گردنه حیران نیز اظهار کرد: یک تونل در گردنه حیران اردبیل نیز به دو تونل افزایش می‌یابد و این مسیر نیز با تلاش‌های مسئولان و پیگیری‌های انجام یافته چهار بانده شده و تبدیل به بزرگراه خواهد شد.

برف-جاده-لغزندگی

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس بیان کرد: با پیگیری‌هایی که انجام یافته اعتبارات تخصیص یافته به این حوزه افزایش یافته که امیدواریم بتوانیم اقدامات اساسی برای ساماندهی جاده‌های مواصلاتی استان انجام دهیم.

وی تصریح کرد: کاهش تصادفات جاده‌های استان در حال حاضر اولویت اساسی است و باید دستگاه‌های مربوطه از جمله وزارت راه و شهرسازی به این امر توجه ویژه‌ای داشته باشند تا شاهد کاهش تلفات جاده‌ای در استان باشیم.

بدری با اشاره به این که هیچ یکی از پروژه‌های عمرانی در کشور به بخش خصوصی واگذار نشده است افزود: متاسفانه در این زمینه نیز مشکلات اساسی را شاهد هستیم و نتوانسته‌ایم پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام را به بخش خصوصی واگذار کنیم.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس از افزایش اعتبار پروژه‌های راهسازی استان خبر داد و بیان کرد: در این زمینه اعتبارات مناسبی تخصیص یافته که تحول عظیمی در توسعه پروژه‌های راه استان رقم خواهد زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.