https://didshahr.ir/2121

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل با شاره به پرداخت تسهیلات به ایده های اشتغالزا گفت: این تسهیلات با نرخ سود چهار درصد به مبلغ 150 میلیون ریال برای افراد حقیقی و یک میلیارد ریال برای شرکت‌های زیر سه سال فعالیت و دو میلیارد ریال برای شرکت‌ها باسابقه بالای سه سال فعالیت پرداخت می‌شود.

به گزارش دیدشهر، بهمن حسین‌زاده در جلسه بررسی طرح‌ها و ایده های نو و فناورانه در اردبیل اظهار داشت: آن دسته از طرح‌هایی که در حوزه فناوری آی.تی به صورت نوآورانه ایده‌های اشتغالزا دارند، از تسهیلات وجوه اداره شده بهره‌مند می‌شوند.

وی افزود: این تسهیلات با نرخ سود چهار درصد به مبلغ 150 میلیون ریال برای افراد حقیقی و یک میلیارد ریال برای شرکت‌های زیر سه سال فعالیت و دو میلیارد ریال برای شرکت‌ها باسابقه بالای سه سال فعالیت پرداخت می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل بیان کرد: هیچ سقف و سهمیه‌ای برای دریافت این تسهیلات در استان اردبیل مشخص نشده و هر طرح و ایده نوآورانه‌ای که بتواند به ایجاد کسب و کار و رونق اقتصادی کمک کند، می‌تواند از این تسهیلات بهره‌مند شود.

حسین‌زاده گفت: پست بانک و صندوق کارآفرینی امید دو بانک عامل برای پرداخت این تسهیلات انتخاب شده‌اند که طرح‌ها و ایده‌ها بعد از بررسی در مراکز رشد و سازمان فناوری اطلاعات به بانک‌ها معرفی می‌شوند تا بتوانند با بهره‌برداری از تسهیلات در نظر گرفته شده زمینه برای اجرای طرح را فراهم آورند.

وی تصریح کرد: جوانان استان اردبیل دارای استعداد بالایی در زمینه ایجاد کسب و کار در حوزه فناوری آی.تی و آی.سی.تی هستند و باید حمایت‌های لازم از آنان انجام شود چرا که با حمایت از این قشر می‌توانیم مشکلات در بخش های مختلف را برطرف کنیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل با بیان اینکه طرح‌هایی که دارای بازدهی اقتصادی و سودآوری بالایی هستند باید از سوی مراکز رشد و فناوری اطلاعات شناسایی و از این تسهیلات بهره‌مند شوند، اظهار کرد: توسعه کسب و کار نوآورانه مبتنی بر بازی‌های کامپیوتری سودآوری بالایی دارد و لازم است جوانان مستعد در این زمینه حمایت شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.