https://didshahr.ir/2142

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل از گشایش نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری استان خبر داد وگفت: در این نمایشگاه 90 واحد فناور، 40 استارتاپ و بیش از 19 دستگاه اجرایی حضور دارند.

به گزارش دیدشهر، عبدالقیوم قلی‌پوری اظهار کرد: نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن‌بازار استان با حضور مسئولان استان در سالن تربیت بدنی دانشگاه محقق اردبیلی گشایش یافت و در این نمایشگاه دستاوردهای حوزه فناوری و پژوهشی و فن‌بازار به معرض نمایش گذاشته می‌شود.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه 90 واحد فناور، 40 استارتاپ و بیش از 19 دستگاه اجرایی حضور دارند، خاطرنشان کرد: به دلیل اهمیت حوزه پژوهش نسبت به حوزه‌های دیگر انتظار می رود در راستای تقویت آن کوشش شود.

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل تصریح کرد: انتظار می‌رود در راستای استعدادیابی و شناسایی افراد نخبه و مستعد در هفته پژوهش به نحو احسن استفاده شود.

قلی‌پوری اضافه کرد: این نمایشگاه تا 28 آذر دایر است و علاقه‌مندان می‌توانند از این فرصت مناسب برای دیدن از دستاوردهای حوزه پژوهشی استان استفاده کنند.

در ادامه بهمن حسین‌زاده با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری در حوزه پژوهشی و فناوری خاطرنشان کرد: یکی از اولویت‌های مهم استان حمایت از واحدهای پژوهشی و فناوری است بطوریکه در این زمینه تسهیلات کم‌بهره به واحدهای پژوهشی و فناوری در استان ارائه می‌شود.

معاون استاندار اردبیل با اشاره به اقدامات ارزنده پارک علم و فناوری در راستای شناسایی ظرفیت‌های پژوهشی و فناوری در استان گفت: نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری و فن‌بازار فرصت مناسبی برای ارائه ایده‌های نوین دانشجویان و جوانان است که امروز در غرفه‌های مختلف شاهد دستاوردها و ایده‌های این جوانان خلاق بودیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.