https://didshahr.ir/2164

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل با اشاره به ایجاد جایگاه های سوخت در راه های مواصلاتی گفت: جانمایی جایگاه‌های سوخت در استان احصا شده و محل‌های مورد نظر برای این موضوع شناسایی شده، تسهیلات مورد نیاز برای ایجاد جایگاه‌های جدید در اردبیل اعطا می‌شود.

به گزارش دیدشهر، بهمن حسین‌زاده در جلسه ای با اعضای انجمن صنفی جایگاه‌داران سوخت استان اردبیل با اشاره به اینکه شهرداری‌ها و سازمان تامین اجتماعی باید همکاری لازم را با این بخش داشته باشند، گفت: در آینده نزدیک برای حل موانع موجود با حضور مدیرعامل شرکت نفت، شهردارها و رئیس سازمان تامین اجتماعی استان با میزبانی شرکت نفت جلسه برگزار و با شناسایی موانع و مشکلات در این حوزه زمینه برای رفع آنها فراهم می‌شود.

پمپ بنزین

وی اضافه: مشکلات و موانع موجود در جایگاه‌های سوخت با هماهنگی و مشارکت با دستگاه‌های اجرایی استان باید مرتفع شود تا شاهد خدمات‌رسانی مناسب این جایگاه‌ها به مردم در اردبیل باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل از ارائه تسهیلات رای راه‌اندازی جایگاه‌های سوخت جدید در استان خبر داد و افزود: با توجه به اینکه جانمایی جایگاه‌های سوخت در استان احصا شده و محل‌های مورد نظر برای این موضوع شناسایی شده، تسهیلات مورد نیاز برای ایجاد جایگاه‌های جدید در اردبیل اعطا می‌شود.

حسین‌زاده بیان کرد: در راه‌های مواصلاتی برای ایجاد و توسعه جایگاه‌های جدید اعتبار لازم است و تسهیلات لازم با ارایه راهکارهای مفید باید از منابع ذیصلاح تامین شود چرا که جاده های استان نیاز به ایجاد جایگاه‌های سوخت و افزایش تعداد آن هستند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل به اشاره به مشکلات و موانع موجود جایگاه‌داران سوخت در استان تصریح کرد: جایگاه‌داران با تلاش شبانه‌روزی و ارایه خدمات موثر زمینه‌ساز تداوم جریان حمل و نقل در شریان‌های اصلی کشور می‌شوند که در راستای تداوم خدمات‌رسانی‌های این جایگاه‌ها باید تلاش همه‌جانبه‌ای برای رفع مشکلات آنها انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.