https://didshahr.ir/2307

شهردار اردبیل با اشاره به احداث میدانی با عنوان نفس گفت: ما در کنار اعضای شورای شهر در جشن نفس حضور یافتیم و به تعهد خودمان عمل کردیم و به سرعت شاهد نصب المان نفس در این میدان خواهیم بود.

به گزارش دیدشهر، حمید لطف‌اللهیان در مراسم راه‌اندازی شعبه استانی انجمن اهدای عضو ایرانیان در اردبیل اظهار کرد: پزشکان اردبیل فراتر از وجهه طبابت خود وجهه انسان‌دوستی و خیرخواهی را در این شهر ترویج کرده‌اند به طوری که بزرگان ما را در این عرصه به شکل عام و خاص در سطح ملی و حتی جهانی به اسم می‌شناسند.

وی خاطرنشان کرد: شورای شهر به عنوان یک نهاد مدنی و با احساس مسئولیت در قبال مطالبات مردم همواره سعی می‌کند تا در حوزه‌های مختلف نقش تاثیرگذار خود را ایفا کند به طوری که تشکیل این جلسه و اهتمام به راه‌اندازی مجموعه حمایتی از اهداکنندگان عضو می‌تواند نقطه روشن و قابل تامل در پیشبرد اهداف و برنامه‌های تعریف شده باشد.

شهردار اردبیل بیان کرد: خوشحال هستیم که امروز مجموعه شورا و شهرداری فراتر از ماموریت‌های عادی و روزمره سعی در مسیر ارتقای سلامت عمومی و فرهنگ جامعه گذاشته که انتظار می‌رود سال به سال این شرایط و بستر فراهم شده تقویت شود.

لطف‌اللهیان افزود: این نهایت ظلم و جفاست که احساس کنیم شورا و شهرداری تنها در حیطه عمرانی و خدماتی می‌تواند در خدمت مردم شهر باشد در حالی که فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و حتی ارزشی و معنوی شورای شهر فضای امن و آرامی را برای شهروندان فراهم می‌آورد.

وی ادامه داد: ما در کنار اعضای شورای شهر در جشن نفس حضور یافتیم و به تعهد خودمان در احداث میدانی در شهر اردبیل به همین نام و نامگذاری در این زمینه عمل کرده و به سرعت شاهد نصب المان نفس در این میدان خواهیم بود.

شهردار اردبیل به آمار قابل تامل افراد نیازمند به اهدای عضو در سطح کشور و استان اردبیل اشاره کرد و گفت: بعید می‌دانیم کاری ارزشمندتر از احیای جان همنوع دیگر وجود داشته باشد و همه باید از این امر استقبال کرده و بهترین خیر را در کمک به دیگران و انجام کارهای خداپسندانه بدانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.