https://didshahr.ir/2316

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین با اشاره به لغو ممنوعیت صادرات سیب زمینی گفت: خوشبختانه وزیر جهاد کشاورزی با این امر موافقت کرد و نامه‌ای به وزیر صنعت و معدن ارائه شد.

به گزارش دیدشهر، رضا کریمی اظهار داشت: با نامه وزیر جهاد کشاورزی به وزیر صنعت و معدن از دی ماه امسال صادرات محصول سیب‌زمینی در کشور از سر گرفته می‌شود.

وی با اشاره به مطالبه اساسی کمیسیون کشاورزی مجلس از وزیر جهاد کشاورزی برای لغو ممنوعیت صادرات سیب‌زمینی است بیان کرد: خوشبختانه با این امر موافقت شد و نامه‌ای به وزیر صنعت و معدن ارائه شد.

برداشت محصول سیب زمینی

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: یکی از مطالبات اساسی سیب‌زمینی کاران به ویژه اردبیلی‌ها لغو ممنوعیت صادرات سیب‌زمینی بود که خوشبختانه ممنوعیت صادرات سیب‌زمینی لغو شد که این امر بسیاری از مشکلات را حل خواهد کرد.

کریمی بیان کرد:‌اردبیل یکی از استان‌های تولید محصول سیب‌زمینی است که به دلیل ممنوعیت صادرات سیب‌زمینی مشکلی زیادی ایجاد شده بود که انتظار می‌رود این مشکلات برطرف شود.

برداشت سیب زمینی

وی اظهار کرد: برطرف کردن دغدغه و مطالبات کشاورزان اولویت اساسی است و در این زمینه کمیسیون کشاورزی مجلس تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیرد تا مشاوران و صادرکنندگان بدون دغدغه در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و پویایی اشتغال منطقه تلاش کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.