https://didshahr.ir/2338

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاراه به رونق اشتغال در استان گفت: باوضعیت پروژه های سرمایه گذاری انتظار داریم بیش از دو هزار و 840 فرصت شغلی ایجاد شود.

به گزارش دیدشهر، نادر فلاحی در جلسه‌ای با محوریت بررسی وضعیت پروژه‌های سرمایه‌گذاری در اردبیل اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام یافته 92 پروژه سرمایه‌گذاری در استان اردبیل اجرا می‌شود که این پروژه‌ها هم‌اکنون با پیشرفت فیزیکی 10 تا 90 درصدی در حال اجرا هستند.

وی با اشاره به فعالیت این پروژه‌ها گفت: بیشترین فراوانی اجرای پروژه‌ها مربوطه به سرعین است و بعد از آن در مشگین‌شهر نیز این طرح اجرا می‌شود و یکی از اولویت‌هایی که از اجرای این طرح انتظار داریم ایجاد بیش از دو هزار و 840 فرصت شغلی است که این موضوع رونق اشتغال استان را به دنبال خواهد داشت.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: پروژه‌های آب درمانی، مراکز اقامتی و مجتمع‌های تفریحی نیز نیازمند همکاری سرمایه‌گذاران است که بتوانیم تحول عظیمی در توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی استان برداریم و تمام آمادگی خود را برای همکاری با بخش خصوصی اعلام می‌کنیم.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مشگین‌شهر نیز در این جلسه تصریح کرد: مطالعه طرح راه‌اندازی پارک تاریخی در محوطه «کهنه قلعه» مشگین‌شهر آغاز شده و هم‌اکنون نیز به دست مشاور سپرده شده است که به دنبال احیای این بنای تاریخی هستیم تا بتوانیم مرمت اضطراری بنا را تحقق بخشیم.

ایمانعلی ایمانی افزود: بخشی از اعتبارات لازم برای مرمت‌سازی و محوطه‌سازی و نیز ساماندهی این بنا تخصیص یافته و تلاش بر این است که بتوانیم با توسعه پروژه‌های گردشگری زمینه استفاده از ظرفیت‌های گردشگری را فراهم کرده و در این زمینه به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم که این موضوع برای ما بسیار مهم و حیاتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.