https://didshahr.ir/2343

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از برپایی نمایشگاه الکامپ خبر داد و گفت: این نمایشگاه با رویکرد تحول اقتصاد دیجیتال و دیجیتال برگزار خواهد شد.

به گزارش دیدشهر، بهروز رزمی در جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه الکامپ در اردبیل اظهار داشت: تحول اقتصاد دیجیتال و دیجیتال مهم‌ترین برنامه و رویکرد این مجموعه است که برگزاری نمایشگاه الکامپ فرصت مناسبی برای استفاده از این ظرفیت بسیار مهم برای معرفی دستاوردهای استان در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

وی بیان کرد: شرکت‌های فعال حوزه ICT به شکل همه‌جانبه حمایت می‌شود و در این زمینه حمایت‌های گسترده‌ای از شرکت‌های بومی فعال داریم که بی‌شک این شرکت‌ها می‌توانند محصولات را در این نمایشگاه به بهترین شکل ممکن عرضه کنند و خوشبختانه فرصت‌های بسیار مناسبی در استان با هدف ایجاد اشتغال، خلق ثروت و حمایت از شرکت‌های مربوط به حوزه زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: رشد شاخص ICT استان به عنوان یک اولویت مهم مبنای کار است و در این زمینه برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی به عنوان یک اولویت اساسی مد نظر است و برگزاری این نمایشگاه‌ها به عنوان مهم‌ترین عامل برای معرفی و خدمات این شرکت‌ها است که تدابیر لازم در این زمینه اندیشیده شده است.

رزمی اظهار کرد: در حال حاضر به دنبال تدابیر لازم برای برگزاری نمایشگاه الکامپ در استان اردبیل هستیم که تا پایان امسال این نمایشگاه را به بهترین شکل ممکن و با حضور واحدهای فناور و شرکت‌های اینترنتی و دانش‌بنیان برگزار کنیم و در این زمینه نیازمند مشارکت دستگاه‌های مربوطه برای اجرای این برنامه‌ها هستیم.

وی تصریح کرد: حمایت از حوزه ICT استان نباید فراموش شود چرا که در پایان خروجی این نشست‌ها را می‌توان دید و مهم‌ترین رویکردی که در این زمینه مطرح است معرفی اقدامات انجام یافته‌ای است که با کم‌ترین هزینه می‌تواند بیشترین کارآیی را داشته باشد و این موضوع نباید فراموش شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.