https://didshahr.ir/2353

معاون مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان اردبیل با اشاره به نیاز ۱۶۵ میلیاردی اعتبار برای تکمیل تصفیه خانه پارس آباد گفت: در این طرح از روش لجن فعال که یکی از کارآمدترین و موثرترین فرآیند تصفیه فاضلاب است استفاده خواهد شدکه امیدواریم با تخصیص اعتبار یکی از دغدغه‌های مهم شهروندان رفع شود.

به گزارش دیدشهر، نعمت سلطانی در بازدید از تصفیه خانه فاضلاب شهر پارس‌آباد در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: عملیات ساخت تصفیه خانه فاضلاب شهر پارس‌آباد از سال ۸۶ آغاز شده و تاکنون ۷۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تکمیل آن نیازمند ۱۶۵ میلیارد ریال اعتبار است.

وی اظهار کرد: در طرح تصفیه خانه فاضلاب شهری پارس‌آباد از روش لجن فعال که یکی از کارآمدترین و موثرترین فرآیند تصفیه فاضلاب است استفاده خواهد شدکه امیدواریم برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه بتواند مشکلات ما را برطرف کند و مشکلی در این زمینه باقی نماند که امیدواریم با تخصیص اعتبار و تکمیل این طرح مشکل تصفیه فاضلاب شهری پارس آباد که یکی از دغدغه‌های مهم شهروندان است رفع شود.

معاون مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان اردبیل از رفع مشکل آب شرب و پایدار ۴۳ روستای غرب این شهرستان خبر داد و گفت: در این راستا نیز اقدامات مربوطه انجام یافته که امیدواریم برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه بتواندما را در رسیدن به اهداف مورد نظر رهنمون شود و دغدغه مردم منطقه را به حداقل برساند.

سلطانی اظهار کرد: وضعیت بحرانی و خاص پارس‌آباد و اصلاندوز علی الخصوص در فصل تابستان از مواردی است که مورد توجه واقع شده و در تلاش هستیم این مشکل را در کم‌ترین زمان ممکن برطرف کرده و دشت اردبیل را از شرایط بحرانی خارج کنیم چرا که میزان بارش‌های استان نیز نسبت به سال‌های گذشته کاهش یافته است.

وی تصریح کرد: رسیدگی به امور عشایر این شهرستان نیز با هدف بهره‌مندی این قشر از آب شرب سالم از دیگر مواردی است که با جدیت و اهتمام ویژه پیگیر آن هستیم و امیدواریم با تلاش‌های انجام یافته بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای مدیریت مصرف بهینه آب جامه عمل پوشانده و مشکلات موجود را در این زمینه برطرف کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.