https://didshahr.ir/2430

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به اسکان 162 نفر حادثه دیده گفت: با بکارگیری 148 تیم عملیاتی و 537 نفر نیروی عملیاتی جمعیت هلال احمر استان اردبیل به این افراد حادثه دیده امدادرسانی شده اند.

به گزارش دیدشهر، رامین معبودی اظهار کرد: در فصل پاییز نیروهای جمعیت هلال احمر استان به یک هزار و 477 نفر حادثه دیده در اربیل امدادرسانی کردند.

وی از امدادرسانی نیروهای این جمعیت به 127 فقره حادثه در فصل پاییز در استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: از این تعداد، 104 حادثه جاده ای، 7 فقره حادثه کوهستان، 6 فقره حوادث برف و کولاک، 3 مورد مراجعه حضوری، یک مورد خدمات مناسبتی، یک مورد ریزش آوار، یک فقره زلزله، یک فقره سیل و آبگرفتگی، یک مورد شهری، یک مورد صنعتی و کارگاهی و یک مورد طوفان بوده است.

تصادف-امداد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل اضافه کرد: هزار و 477 نفر حادثه دیده داشتیم که 880 نفر در برف و کولاک، 447 نفر در حوادث جاده ای، 50 نفر در حوادث شهری، 47 نفر در حوادث طوفان، 36 نفر در حوادث کوهستان، 10 نفر در سیل و آبگرفتگی، 3 نفر در خدمات حضوری، 3 نفر ریزش آوار و یک نفر در حادثه صنعتی و کارگاهی امدادرسانی شده اند.

معبودی با اشاره به اینکه در این حوادث 239 نفر مصدوم شده بودند، ادمه داد: 26نفر از مصدومین توسط نیروهای جمعیت هلال احمر استان اردبیل به صورت سرپایی درمان شده و 62 نفر هم به مراکز درمانی انتقالی یافته اند.

وی با اشاره به اینکه 162 نفر از افراد حادثه دیده توسط جمعیت هلال احمر اسکان داده شده اند، اظهار کرد: این حوادث با بکارگیری 148 تیم عملیاتی و 537 نفر نیروی عملیاتی جمعیت هلال احمر استان اردبیل امدادرسانی شده اند.

امداد-مراقبت

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل ادامه داد: در این حوادث 121 دستگاه خودروی آمبولانس، 86 دستگاه خودروی ست نجات، 10 دستگاه خودروی کمک دار پشتیبانی و یک دستگاه خودروی سنگین به کار گرفته شده بودند.

معبودی با بیان اینکه عوامل این جمعیت برای خدمت رسانی به مردم آماده هستند، ابراز کرد: امیدواریم هموطنان با رعایت اصول ایمنی و استانداردهای رانندگی کمتر دچار حادثه دیدگی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.