https://didshahr.ir/2458

رییس شورای اسلامی شهر خلخال گفت: یکی از اهرم های تاثیرگذار در نگرش مردم و جامعه به عملکرد شورای اسلامی و شهردار رسانه است.

به گزارش دیدشهر، محمد سعید شهابی در همایش اعضای شورای اسلامی این شهر افزود: در شورای اسلامی فعلی شهر خلخال خبری از جناح بندی های سیاسی و حزبی نبوده و اعضای شورا برای ارتقای سطح خدمات شهروندی تلاش می کنند.

او گفت: اعضای شورای اسلامی تغامل با مسئولان دستگاه های اجرایی را برای پیشبرد اهداف توسعه ای منطقه در دستور کار خود قرار داده و از طرح مسائل حاشیه ساز و اختلاف انگیز پرهیز می کنند.

رییس شورای اسلامی شهر خلخال یکی از اهرم های تاثیرگذار در نگرش مردم و جامعه به عملکرد شورای اسلامی و شهردار را رسانه دانست و اظهار داشت: خبرنگاران با اخلاق و صادق تاثیرگذارترین قشر در افکار عمومی هستند که نقطه اشتراک آنها با اعضای شورای اسلامی تلاش برای افزایش رفاه مردم و آسایش جامعه می باشد.

او همچنین وجود اختلاف بین مسئولان و مردم را بزرگترین تهدید در مقابل تلاش برای توسعه و عمران شهری اعلام کرد و افزود: برجسته کردن اختلاف از سوی برخی از افراد بدخواه به نفع جامعه نیست.

محمد سعید شهابی با توصیه به خبرنگاران و اصحاب رسانه به پرهیز از درج خبرهای منفی و مایوس کننده گفت: نقد سازنده را با آغوش باز برای رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت پذیرا هستیم ولی هرگز موافق تخریب ، وارونه کردن حقیقت ، ایجاد اختلاف بین مسئولان و مردم و از بین بردن امید با انتشار اخبار ناامید کننده نیستیم.

رادبه پرنده ، سخنگوی شورای اسلامی شهر خلخال نیز در این نشست گفت: طرح سوال از شهردار و شورای شهر در شبکه های اجتماعی خارج از اصول و قاعده خبری و اطلاع رسانی بوده و شورا در این مورد تعهدی به پاسخ ندارد.

وی با بیان اینکه در بسیاری از موارد مربوط به اظهارنظر در خصوص عملکرد شورا و شهردار مردم باید قضاوت کنند و حاشیه سازی و درج اخبار یک سویه مردود است ، اظهار داشت: با دعوت از گردانندگان شبکه های مجازی خلخال و تشکیل جلسه ای با آنها نحوه و چگونگی تهیه خبر از عملکرد شهردار و شورای اسلامی را مورد بررسی قرار می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.