https://didshahr.ir/2502

شهردار اردبیل با اشاره به بی معنایی محدودیت مالی در اجرای پروژه های عمرانی گفت: ما اولویت اساسی را در اجرای کارها و فعالیت‌ها بر ارتقای سیمای شهری قرار داده‌ایم.

به گزارش دیدشهر، حمید لطف‌اللهیان اظهار کرد: در اجرای پروژه‌های عمرانی محدودیت مالی برای شهرداری اردبیل بی‌معناست و ما اولویت اساسی را در اجرای کارها و فعالیت‌ها بر ارتقای سیمای شهری قرار داده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه در ۴۰ سالگی انقلاب و در جشن‌های ایام دهه فجر سالجاری پروژه‌هایی از قبیل توسعه شورابیل، ایستگاه‌های آتش‌نشانی و ساماندهی آرامستان‌ها افتتاح می‌شود، خاطرنشان کرد: پروژه گذرگاه فرهنگی و هنری عالی‌قاپو، اعمال تخفیف ۳۰ درصدی در پروانه‌های ساخت و ساز طبق سال‌های گذشته، پخش ۴۰ سرود انقلاب از ۴۰ مسجد شهر اردبیل، اجرای تئاتر‌های متنوع با محتوای انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در نظام جمهوری اسلامی و برگزاری جشن انقلاب در سالن رضازاده جزو این برنامه‌هاست.

شهردار اردبیل به تقارن ایام فاطمیه با ایام بزرگداشت ۴۰ سالگی انقلاب اشاره کرد و گفت: ما در نظر داریم تا برنامه‌های خود را با محتوای ملی و مذهبی در این ایام برگزار کنیم و در صورت فراهم شدن تمهیدات لازم شاهد برگزاری جشن بزرگ انقلاب در اردبیل خواهیم بود.

لطف‌اللهیان حضور هنرمندان ملی و استانی را در اردبیل همزمان با ایام‌الله دهه فجر یادآور شد و بیان کرد: مستندسازی دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی با عنوان ۴۰ سال توسعه شهری در اردبیل را نیز در دستور کار قرار دادیم.

وی همچنین از برپایی جشنواره و نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در پیاده‌راه‌ها خبر داد و افزود: آذین‌بندی و چراغانی مسیرهای شهری، ایجاد انضباط شهری در مسیرهای راهپیمائی و برگزاری شب شعر و خاطره از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده شهرداری برای این ایام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.