https://didshahr.ir/25315

یکی از مهم ترین و اولین مزیت های خرید لایک اینستاگرام ایجاد جلب اعتماد در مشتریان و دنبال کنندگان شما می باشد.

خرید لایک اینستاگرام هم مانند خرید فالوور اینستاگرام دغدغه خیلی از افرادی است که به تازگی کسب و کار خود را در اینستاگرام شروع کردند. خرید لایک اینستاگرام یکی از راه های مطرح شدن و دیده شدن پیج اینستاگرام شما و وسیله ای برای رونق کسب و کارتان می باشد.

مزایای خرید لایک اینستاگرام چیست ؟

در اولین قدم از خرید لایک اینستاگرام به سراغ مزایای این خرید می رویم تا بیشتر با لزوم این عمل آشنا شوید.

جلب اعتماد مشتریان

یکی از مهم ترین و اولین مزیت های خرید لایک اینستاگرام ایجاد جلب اعتماد در مشتریان و دنبال کنندگان شما می باشد. تقریباً همگی مطلع هستید که داشتن فالوور و لایک بیشتر معیاری برای اعتبار پیج شما می باشد. این مزیت شاید دلیل اصلی بسیاری از کابران برای خرید لایک می باشد.

در نظر بگیرید که شما قصد خرید یک لباس از یک پیج را دارید. شما در قدم اول تعداد فالوورها و لایک های پیج مورد نظر را بررسی می کنید و اگر تعداد این دو پایین باشد یا در بین این دو اختلاف زیادی وجود داشته باشد میزان اعتماد شما کاهش پیدا می کند.

برای مثال اگر دو پیج وجود داشته باشد که شما قصد خرید از آن را داشته باشید؛ حال در نظر بگیرید که یکی از این پیچ ها 1k فالوور داشته باشد و هر پستش حدود 100 تا لایک بخورد؛ ولی پیج دیگر 10k  خرید فالوور اینستاگرام داشته باشد و هر پستش حدود 3k لایک بخورد. شما به کدام پیج بیشتر اعتماد می کنید؟ مسلماً شما پیج دوم را انتخاب می کنید. البته این به معنی بی اعتباری پیج اول نمی باشد؛ ولی نشان دهنده قدرت بالای فالوور و لایک در پلتفورم اینستاگرام است.

سخت شدن تشخیص دادن فیک بودن پیچ

از دیگر مزیت های خرید لایک اینستاگرام این است که تشخیص دادن فالوورهای فیک پیج شما را مشکل می کند و می شود از آن برای پوشاندن معایب خرید فالوور فیک استفاده کرد. این مزیت نیز باعث اعتبار برای پیج شما می گردد.

ترغیب به لایک کردن

تجربه نشان می دهد که وقتی افراد به پیجی برخورد می کنند که پست هایش به تعداد بالایی لایک می شود شما نیز آن پست را به طور ناخواسته لایک خواهید کرد. پس شما با این خرید، فالوورها و کاربران خود را ترغیب به لایک کردن پست های خود خواهید کرد.

افزایش نرخ تعامل

دیگر مزیت و امتیاز خرید لایک افزایش نرخ تعامل است. برای توضیح این مزیت نیاز به توضیح و تعریف نرخ تعامل سازی می باشد.

نرخ تعامل یا اینگیجمنت به این معنی است که چند درصد از فالوور های پیج شما با پست های شما تعامل برقرار میکنند، آن را لایک می کنند، ذخیره می کنند، کامنت می گذارند و یا آن را برای دیگران می فرستند.

نرخ تعامل یا اینگیجمنت یکی از معیارهایی برای الگوریتم اینستاگرام می باشد که تعیین می کند پست های شما برای چه کسایی نشان داد شود.

در نتیجه هرچه نرخ تعامل یک پیج بالاتر باشد، به این معنی است که فالوررهایش با پست های آن پیج ارتباط بیشتری برقرار می کنند و این امتیاز زیادی برای دیده شدن و رفتن به اکسپلور می باشد.

معایب خرید لایک اینستاگرام

به طور کلی هیچ کاری بی عیب نمی باشد. خرید لایک اینستاگرام هم مانند دیگر موارد دارای یک سری عیب هایی می باشد. پس فکر نکنید که خرید لایک سراسر خوبی و امتیاز مثبت می باشد. در ادامه به برخی عیب های مطرح در این خرید خواهیم پرداخت.

ریزش لایک ها

یکی از بزرگترین معایب خرید لایک اینستاگرام این است که پس از گذشت مدتی لایک های شما ریزش می کنند و کم خواهند شد. این عیب تقریباً بدون راه حل می باشد. در این صورت شمایی که برای خرید لایک اینستاگرام پول پرداخت کرده اید دچار ضرر خواهید شد. از این رو به شما پیشنهاد می شود که حتماً برای خرید لایک به سراغ پیج یا سایت هایی بروید که برای این مورد تضمین داشته باشند.

از کار افتادن یا قدیمی شد این روش

این مورد را هم باید در نظر گرفت که به مرور زمان الگوریتم های اینستاگرام پیشرفته خواهد شد و ممکن است ترفند خرید لایک اینستاگرام هم در این صورت امتیازات خود را از دست بدهد و حتی به پیج شما نیز آسیب برساند.

نرخ مشارکت، شما را لو می دهند

مشارکت یک پست در اینستاگرام، مجموعی از لایک ها و کامنت هاییاست که بر روی آن پست وجود دارد. حال اگر میزان مشارکت را بر تعداد پست ها تقسیم و در 100 ضرب کنیم، نرخ مشارکت یا به عبارتی درصد مشارکت بدست می آید.
یک اصل کلی می گوید که هرچه تعداد فالوورهای شما بیشتر بشود، نرخ مشارکت پایین می آید.

اهمیت خرید لایک اینستاگرام از سایت معتبر

توجه داشته باشید که خرید لایک اینستاگرام باید به صورت ارزان، تحویل فوری و با کیفیت بالا باشد. پشتیبانی آنلاین و همه روزه از دیگر موارد مهمی باشد که در هنگام خرید لایک باید در نظر داشته باشید زیرا ملاک مهمی برای اعتبار سایتی که از آن خرید انجام می دهید می باشد.

مزایای خرید لایک اینستاگرام ارزان

بهتر است مزیت هایی که برای این نوع مطرح کردیم را به یاد بیاورید. حال به همه این مزیت هایی که بیان کردیم می توانیم مزیت هایی که خرید لایک ارزان قیمت برای شما به ارمغان می آورد را هم اضافه کنید.
در صورت خرید لایک ارزان قیمت شما نیاز به پرداخت هزینه زیادی نمی باشید و با پرداخت هزینه اندک می توانید اقدامی موثر در جهت ارتقا و پیشرفت پیج خود انجام دهید.

سخن آخر

در مورد مزیت ها و معایب کلی در مورد لایک اینستاگرام به طور مفصل برای شما توضیح دادیم. امیدواریم که این مقاله به شما در خرید لایک اینستاگرام کمک کرده باشد. همگی به خوبی می دانیم که امروزه کسب و کار در پلتفرم اینستاگرام به چه میزان در زندگی ما تاثیر گذار است و خرید لایک اینستاگرام یکی از راه های اعتبار بخشی به پیج شما و ارتقا پیج کاریتان می باشد. با این وجود باید به معایبی که برای خرید لایک اینستاگرام بیان کردیم نیز توجه داشته باشید تا بتوانید خرید خود را با کیفیت بهتری انجام دهید.

 

    https://didshahr.ir/25315

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.