https://didshahr.ir/25333

انجام عایق کاری صحیح، به طول عمر ساختمان افزوده و آرامش را برای ساکنین داخل ساختمان به وجود خواهد آورد.

قیمت عایق کاری نما با بالارفتن دلار چقدر میشود؟

عایق کاری نما باعث می شود از هدر رفتن انرژی جلوگیری به عمل آید. عایق کاری ساختمان زمانی به درستی انجام می شود که توسط یک کارشناس عایق کاری صورت بگیرد. این افراد دوره های عایق کاری و بالا رفتن از طناب را در شرکت های معتبر خدمات نما دیده اند و با بالا رفتن از ارتفاعات ساختمانی کار  عایق کاری نما  را در مدت زمان کوتاه و با سرعت قابل ملاحظه ای انجام خواهند داد. امروزه با بالا رفتن دلار، قیمت انجام عملیات عایق کاری، مواد، مصالح به شکل قابل توجه ای افزایش یافته است. از سویی دیگر با افزایش دلار، سطح حقوق کارگران و دستمزد آن ها برای انجام کلیه خدمات کار در ارتفاع به شکل قابل توجه ای بالا رفته است. درادامه مطالب با ما همراه شوید.

 

چسب اب بندی نمای ساختمان

 

اب بندی نمای رومی

 

علت عایق بندی نمای ساختمان چیست؟

نمای هر ساختمانی با توجه به نوع مصالحی که در ساختار آن به کار رفته است. تحت تاثیر عوامل خارجی مختلفی قرار خواهد گرفت. تابش شدید نور خورشید، سرمای بیش از اندازه، گرد و غبار حاصل از باد و طوفان، وجود آب و رطوبت باعث خوردگی و فرسایش ناگهانی سنگ نما می شود. در نتیجه عمر نمای ساختمان کوتاه خواهد شد و هر لحظه باید منتظر شل شدن سنگ از نما و خطر ریزش و سقوط آن از نمای ساختمان باشیم.

ریزش سنگ از نما خطر آفرین است و منجر به وقوع حوادث مالی و جانی برای ساکنین و عابرین پایین ساختمان می گردد.

عدم اجرای عایق کاری مناسب، آرامش را از ساکنین داخل ساختمان سلب خواهد کرد. با ذکر مثالی موضوع را بیشتر روشن خواهیم کرد.

تصور کنید ساختمانی را خریدید اما متاسفانه در فصل سرما با وجود زیاد کردن حرارت بخاری یا شوفاژ باز هم فضا سرد و غیر قابل تحمل است.

این سرمای غیر قابل تحمل شما را بد خواب خواهد کرد. درنتیجه شما شب را تا صبح بیدار خواهید ماند. علت این سرما در درون منزل عدم عایق کاری مناسب نمای ساختمانی است که سبب شده ،سرما به آسانی وارد منزل شود.

با عایق بندی نما از هدر رفتن انرژی تا حد قابل توجهی جلوگیری می کنیم و به نوعی دیگر باعث صرفه جویی در بخش هزینه ها می شوید.

اب بندی دیوار سنگی

قیمت عایق کاری نمای ساختمان متناسب با سطح نما

قیمت عایق کاری نما را باید شرکت نما ساختمانی معتبر با ضمانت برای مشتریان انجام دهد. زیرا ضمانتی که به مشتریان داده می شود نشان دهنده کیفیت کار است. شرکت های معتبر خدمات نما ساختمانی با استفاده از بهترین عایق نانو برای نما ساختمان، چسب نانو برای دیوار، چسب ضد رطوبت برای نم گیری برای نما ساختمان شما گام بر خواهند داشت.

اما قیمت عایق کاری نمای ساختمان را شرکت معتبر خدمات نما به شما پس از برداشتن عکس هایی از بخش های مختلف نما ساختمانی توسط مشتریان ارائه خواهند داد.

قیمت عایق کاری نما ساختمانی با توجه به متراژ، جنس سنگ نما ،تعداد طبقات، حجم نم سنجیده خواهد شد.

عایق سنگ سفید نما بدون داربست

 

عایق نانو

اب بندی نما با نانو سوباش در مقایسه با سایر عایق ها قیمت و استفاده بهتر و مطلوب تری دارد. زیرا نانو می تواند به شکل ترکیبی با سایر مواد: پودر سنگ، سیمان، آب ،مواد پلیمری و ..کاربرد فراوان داشته باشد. همچنین عایق نانو به عنوان تک ماده عایق کاری نما می تواند مورد استفاده قرار گیرد. در نظر دشته باشید به طور حتم قیمت عایق در نمونه خالص بیشتر از حالت ترکیبی آن است. مواد نانو بر روی هر نوع متریال، سطوح ناهموار کاربرد خواهد داشت.

مواد نانو، عایق مناسبی برای ایزوگام و قیرگونی می باشند.

امروزه با بالا رفتن قیمت دلار، قیمت مواد مورد استفاده برای عایق کاری حرارتی، رطوبتی، صوتی هم افزایش پیدا کرده است. به طوری که کارگران متخصص عایق کاری برای انجام این کار حقوق خود را مطابق با نرخ روز دلار دریافت خواهند کرد. درضمن قیمت مواد، ابزار، مصالح ساختمانی هم با نرخ دلار در همان روز محاسبه و مطابقت داده خواهد شد.

کارگری که پیش از بالا رفتن قیمت دلار دستمزد مشخصی را دریافت کرده، حالا با بالا رفتن هر روز نرخ دلار و افزایش تورم اقتصادی دستمزد زیادتری دریافت خواهد کرد. بنابراین افزایش نرخ روز دلار تاثیر مستقیم بر فعالیت های اقتصادی افراد خواهد گذاشت. زیرا به همان نصبت قیمت خرید کردن مواد ،مصالح، ابزار برای ساختمان هم بالا خواهد رفت.

پشم معدنی

برخی از افراد به دنبال عایقی هستند که علاوه بر سطح عملکرد مناسب، مقرون به صرفه هم باشد و خصوصیتدیگر ان از بین بردن رطوبت خانه در زمستان میباشد. شرکت های معتبر خدمات نم، پشم معدنی را عایق مناسب این کار معرفی می کنند. این عایق در برابر حریق به خوبی عمل خواهد کرد. نیروهای عایق کار، پشم معدنی رابه شکل خشک به کار می برند. اما این نوع عایق به عنوان ماده عایق صدا هم به کاربرده می شود.

عایق های انرژی

اما عایق های انرژی 3 دسته هستند.دسته اول عایق رطوبتی است. که کار جذب رطوبت را انجام می دهد. از انتقال رطوبت جلوگیری به عمل می آورد. این نوع عایق برای مناطق پربارش حتما باید مورد استفاده قرار گیرد.

دسته دوم: عایق حرارتی است که از عبور و انتقال انرژی حرارتی جلوگیری به عمل خواهد آورد.به طوری که هوای گرم منازل را در فصل سرما به بیرون از ساختمان خارج نمی کند.

دسته سوم: این دسته از عایق ها صداهایی ناهنجار که درخارج از ساختمان باعث مزاحمت ساکنین داخل منازل می شود را حذف می کنند.مثل: سر و صدای رفت و آمد ماشین ها در خیابان. که استفاده از عایق صوتی باعث جلوگیری از ورود این صداهای ناهنجار به درون منازل خواهد شد.

طریقه اجرا این عایق ها، پس از ساخت بنا، توسط نیروهای متخصص کار در ارتفاع در حیطه عایق کاری خواهد بود. که با استفاده از مواد ،تجهیزات استاندارد، ابزار و روش کم هزینه استفاده از طناب ،بدون داربست در مدت زمان کوتاه با مطلوبترین کیفیت انجام خواهد شد.

عایق سنگ نما با طناب

جمع بندی

با بالا رفتن دلار قیمت مواد، مصالح، ابزار، دستمزد کارگران عایق کاری در ارتفاعات هم افزایش یافته است. به طوری که طی چند ماه اخیر ،پایان سال 14001 دلار و طلا با جهش فوق العاده ای همراه بودند. اما برای تعیین قیمت کار عایق کاری نما و درخواست قیمت برای این کار باید استعلام قیمت به روز را از شرکت معتبر خدمات نما ساختمانی مورد نظر بخواهید. افزایش ناگهانی دلار بر جهش ناگهانی بیشتر کالاها تاثیر گذار بوده است. عایق کاری نما، راه حلی مناسب برای جلوگیری از فرسایش و از بین رفتن نما و سلب آسایش افراد داخل ساختمان خواهد بود.

    https://didshahr.ir/25333

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.