https://didshahr.ir/25381

سنگ های گراینت یکی از سخت ترین و محکم ترین سنگ های موجود در صنعت می باشد.

کفسابی در کرج

کفسابی در کرج که یکی از مهمترین فعالیت های ما در استان مجار تهران است و کلیه خدمات ساب زنی و کف سابی در مناطق کرج و استان البرز انجام می گیرد که می توان به مناطق : عظیمیه ، گوهردشت ، باغستان ، جهانشهر ، منظریه ، فردیس ، گلشهر ، حصارک ، کمالشهر ، مهر ویلا ، کیانشهر ، رجایی شهر ، دهقان ویلا ، طالقان و … اشاره کرد که همکاران ما کار ساب زنی و کف سابی را نسبت به نوع و جنس سطح مورد نظر انجام می دهند.

images_1675074156.jpg

ساب زنی برای انواع سطح ها از قبیل : سنگ ، سرامیک ، موزاییک ، بتن ، کفپوش ، لمینت ، پارکت و … اشاره کرد که ساب زنی و کف سابی در استان البرز و کرج به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از دستگاه های مخصوص به سطح مورد نظر انجام می گیرد و همکاران ما کار ساب زنی و کف سابی را با استفاده از علم نوین ساب زنی و کف سابی مدرن انجام می دهند.

با توجه به این که ساب زنی و سنگ سابی به مواردی از قبیل نوع سطح ، میزان کثیفی سطح ، لکه ی ایجاد شده بر روی سطح ، اینکه قبلا بر روی سطح ساب زنی انجام گرفته یا خیر و … موارد دیگری که می توان برای انجام این خدمات تاثیر گذار دانست و همچنین زمانی که خدمات به صورت کاملا اصولی و درست انجام گیرد سطح بدون عیب و ایراد تحویل متقاضی می گردد و باید عنوان کرد که این سطح به حالت رضایت برای متقاضی تبدیل می گردد تا بتوانیم رضایت مالک پروژه و ساختمان را جلب کنیم.

کف سابی سنگ گرانیت

کف سابی سنگ گرانیت از دیگر خدماتی است که همکاران ما کار ساب زنی و سنگ سابی را انجام می دهند و ابتدا نیاز است که بدانیم سنگ گرانیت از چه موادی تشکیل شده است، با توجه به اینکه سنگ گرانیت جزو سنگ های بسیار سخت جان و همچنین محکم در مقایسه با دیگر سنگ ها می باشد که البته جزو سنگ های آذرین به حساب می آیند. و به دلیل اینکه در کانی های موجود در سنگ های مختلف سبب شده است که رنگ های متفاوتی را در صنعت سنگ های گرانیت شاهد باشیم و این رنگ ها از قبیل : صورتی ، سفید و خاکستری که رگه های سیاه و قرمز را در بافت جای داده اند را شاهد باشیم.

images_1675074271.jpg

البته که سنگ های گراینت با توجه به این که یکی از سخت ترین و محکم ترین سنگ های موجود در صنعت می باشد. و سنگ های گرانیت با توجه به اینکه به راحتی خش بر نمی دارد و به همین دلیل در مقابل حرارت بالا بسیار مقاوم است و به همین دلیل است که بسیاری از ساختمان سازان از این سنگ ها در سنگ فرش پله ها و راه پله های بیرونی و همچنین در مواقعی در نمای بیرونی ساختمان استفاده می کنند.

ساب زدن سنگ گرانیت بسیار متفاوت انجام می گیرد و کف سابی سنگ گرانیت با توجه به درخواستی که کارفرما دارد انجام پذیر است و در اکثر مواقع با توجه به این که نیاز است فرآیند درخشان کردن سنگ گرانیت انجام گیرد به همین دلیل فرآیند زمان بری دارد که باید ساب زده شود و لقمه ساب های الماسه برای درخشان کردن سطح سنگ گرانیت استفاده می شود. ساب زدن سنگ گرانیت نسبت به سنگ های دیگر بسیار متفاوت انجام می گیرد و فعالیت هایی که روی سنگ گرانیت انجام می شود زمان بر نیز می باشد.

کف سابی سنگ تراورتن

سنگ تراورتن از دسته سنگ های رسوبی و تزئینی است و البته که سنگ های تراورتن حاصل به جا مانده از رسوبات چشمه های آب گرم می باشند حفره های موجود در این سنگ ها به دلیل گاز های موجود در آب گرم ها می باشد که پس از به وجود آمدن سنگ ها داخل این حفره ها گاز برجای می ماند که باعث می شود سنگ تراورتن به وجود بیاید.

سنگ تراورتن به دلیل داشتن خلل در بین سنگ خاصیت عایق حرارتی و صوتی دارد که مقاومت در برابر آتش سوزی را دارد ولی اگر بخواهیم در مورد مقایسه مقاومت و محکم بودن سنگ تراورتن باید به این موضوع اشاره کرد که سنگ تراورتن نسبت به سنگ مرمریت از مقاومت بالایی برخوردار است ولی نسبت به سنگ گرانیت از مقاومت و محکم پذیری پایین تری برخوردار است.

 

برای انجام خدمات ساب زنی و کفسابی سنگ تراورتن باید در نظر داشت که خدمات ساب زدن سطح با استفاده از دستگاه های ساب زن خارجی و ایرانی خدمات انجام می گیرد و همکاران ما کار ساب زنی و کف سابی سنگ تراورتن را با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می دهند و در نظر داشته باشید که این خدمات به صورت گسترده و پیمانی توسط گروه ساب زنی ما انجام می گیرد و با توجه به این که بیش از 10 گروه برای انجام خدمات ساب زنی داریم می توانیم پروژه های مختلف و بزرگ را در کمترین زمان و همچنین با کیفیت ترین خدمات انجام دهیم.

جهت ساب زدن سنگ تراوتن باید دقت داشت که خلل های این سنگ ها بسیار زیاد است و ممکن است که در فرآیند لایه برداری فرد کفساب دچار اختلال شود که در چنین مواقعی نیاز است خدمات توسط فرد متخصص و با تجربه انجام گیرد که در صورت لایه برداری زیاد ممکن است که خلل سنگ بیرون بزند و سنگ دچار آسیب گردد همکاران ما در این حوزه بسیار فعال و کاربلد هستند و این موضوع که چگونگی انجام فرآیند با اصول و دقت بالا انجام می شود.

در صورتی که نیاز است که خدمات ساب زنی و کف سابی در کرج را انجام دهید و همچنین برای ساب زدن سطح گرانیت و تراورتن سنگ های خود نیاز است که با گروه ساب زنی و کف سابی مشاوره انجام دهید همکاران ما در مجموعه آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان برای شما و همکارانتان در زمینه ساب زنی و کف سابی می باشند و کافیست با شماره تماس 09351555016 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در مجموعه برادران اجاقی شما را به صورت کامل راهنمایی کنند.

    https://didshahr.ir/25381

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.