https://didshahr.ir/2558

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل با شاره به برخورداری ۷۶ روستا از نعمت گاز گفت: با احتساب این روستاها تعداد روستاهای برخوردار از نعمت گاز استان اردبیل به هزار و ۱۳۲ عدد رسید.

به گزارش دیدشهر، فیروز خدایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ۹ ماهه سال‌جاری ۷۶ روستای استان اردبیل از نعمت گاز برخوردار شدند که با احتساب این میزان تعداد روستاهای برخوردار از نعمت گاز استان اردبیل به هزار و ۱۳۲ عدد رسید.

وی با اشاره به اینکه میزان جمعیت شهری بهره‌مند از گازطبیعی در سطح استان صددرصد است، افزود:جمعیت تحت پوشش روستایی در استان اردبیل بیش از ۹۰ درصد می‌باشد و تمامی ساکنین شهرها از نعمت گازطبیعی برخوردار هستند.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل تصریح کرد: در سال‌جاری بیش از دوازده هزار و ۹۴۵ مصرف‌کننده جدید در بخش‌های مختلف اعم از خانگی، تجاری و صنعتی جذب این شرکت شده که در همین راستا تعداد مشترکین گاز طبیعی از بدو تأسیس این شرکت به ۴۶۴ هزار ۲۸۰ مشترک رسیده است.

خدایی بیان کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون به میزان ۵۰۳ کیلومتر شبکه گاز به شبکه‌های گازرسانی این استان اضافه شده است که با این وجود میزان شبکه‌گذاری از ابتدای تأسیس شرکت تاکنون به بیش از نه هزار و ۳۱۶ کیلومتر رسیده است.

وی اضافه کرد: تعداد چهار هزار و ۳۳۰ عدد انشعاب گاز جدید نیز در سطح استان نصب گردیده که تعداد انشعابات نصب شده در سطح استان اردبیل تاکنون به ۲۲۶ هزار و ۵۶۳ انشعاب رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.