https://didshahr.ir/25702

امروز کسب و کارها از حالت سنتی خود خارج شده و به سمت مکانیزه شدن پیش میروند. هرنوع تغییری مزایا و معایبی دارد که مزایای آن در طولانی مدت بیشتر و مهم تر است.

امروز کسب و کارها از حالت سنتی خود خارج شده و به سمت مکانیزه شدن پیش میروند. هرنوع تغییری مزایا و معایبی دارد که مزایای آن در طولانی مدت بیشتر و مهم تر است. اگر کسب و کارمان را با روند پیشرفت بازار و نیاز های جامعه وفق ندهیم، ممکن است کسب و کارما برشکست یا دچار افول شود. شاید روزانه به چندین فروشگاه بزرگ و کوچک سر بزنید و متوجه تغییرات و روند کار هرفروشگاه شوید. در نظر بگیرید به فروشگاهی جهت خرید، مراجعه و محصولات خود را انتخاب و به سبد خرید اضافه کردید. اگر صندوق دار فروشگاه نتواند در کمترین زمان سفارشات شما را پردازش یا به اشتباه محاسبه کند. دچار کلافگی میشود و به احتمال زیاد در خرید های آینده به آن فروشگاه دیگر مراجعه ننماید. پس راه حل چیست؟

خرید تجهیزات فروشگاهی و رستورانی از ارومیه

امروزه تمامی فروشگاه ها جهت سرعت بخشیدن به روند پردازنش و محاسبه محصولات مشتری دنبال خرید تجهیزات فروشگاهی و رستورانی هستند. تجهیراتی نظیر بارکد اسکنر، پرینتر فیش، لیبل زن، صندوق فروشگاهی و تجهیزات لازم دیگر. امروزه فروشگاه های زیادی در بستر وب در این حصوزه فعالیت دارند. اما خرید تجهیزات مکانیزه شاید برای مدیران و صاحبان فروشگاه و رستوران بدون آشنایی، کمی چالش برانگیز و زمان بر باشد. پس بهترین گزینه انتخاب یک شرکت تخصصی در این زمینه است که بتواند تجهیزاتی برای فروشگاه ما راه اندازی کند که تمامی نیاز های مجموعه و فروشگاه ما را برطرف کنید.

تجهیزات فروشگاهی و رستورانی سنین کالا

 

فروشگاه اینترنتی سنین کالا ارومیه

فروشگاهی اینترنتی سنین کالا با سالها تجربه در زمینه نرم افزار های فروشگاهی و رستورانی و همچنین تجهیزات سخت افزاری مکانیزه میتواند، جهت راه اندازی بهترین تجهیرات و براساس نیاز مجموعه شما بهترین مشاور و راهنما در این خصوص باشد. مجموعه سنین کالا در حال حاضر بصورت فروش اینترنتی و حضوری در سایت ارومیه فعالیت دارد. اما اگر نیاز میبینید تا بصورت حضوری خرید خود را انجام دهید. تا بتوانید بصورت مستقیم نیز از کارشناس، مشاوره دریافت کنید. جهت خرید بارکد اسکنر از ارومیه و خرید پرینتر فیش در ارومیه میتوانید، به فروشگاه حضوری سنین کالا مراجعه نمایید.

همانطور که در قبل اشاره کردیم برای راه اندازی یکی فروشگاه تجهیزاتی اعم از نرم افزار (فروشگاهی و رستورانی) بارکدخوان، پرینتر فیش، لیبل زن و صندوق فروشگاهی مورد نیاز است. در ادامه چندین مورد از این موارد را بصورت کوتاه شرح میدهیم.

بارکدخوان

بارکدخوان ها را میتوان در 4 دسته بندی مورد بحث و بررسی قرار داد. بارکدخوان تک بعدی و دوبعدی و باسیم و بیسیم، که هرکدام براساس نیاز و کاربرد فروشگاه و مجموعه شما متفاوت است.

خرید بارکدخوان از ارومیه

فیش پرینتر

فیش پرینتر (پرینتر فیش)، در هنگام خرید فیش پرینتر باید عرض چاپ و درگاه های اتصال آن مورد بررسی قرار گیرد. اولین نکته در زمان خرید پرینتر فیش این است که باید عرض چاپ 80 میلی متر (8 سانت) را داشته باشد. دومین مورد مهم در گاه های اتصال آن (usb – lan- rj11) پرینتر است. و سومین مورد دقت چاپ دستگاه است که باید حداقل 203dpi را بتواند پشتیبانی کند.

خرید فیش پرینتر از ارومیه

صندوق فروشگاهی (پایانه فروشگاهی)

صندوق فروشگاهی در انواع و مدل های مختلفی موجود است. اما اولین و مهم ترین نکته ای که در زمان خرید صندوق فروشگاهی باید مورد بررسی قرار گیرد. قدرت سخت افزاری دستاگه میباشد. دومین مورد نیز قابلیت هایی همچون داشتن نمایشگر دوم است. و مورادی دیگری همچون درگاه های ارتباطی و تاچ بودن صفحه نمایش سیستم است.

خرید صندوق فروشگاهی از ارومیه

سخن آخر

موارد زیادی جهت بحث و مشاوره است که در خصوص این گونه تجهیزات میتوان ارائه داد. اما بدلیل متفاوت بودن صنف و کسب و کارها نمیتوان هیچوقت به قطعیت یک یا چند ویژگی را در اولویت قرار داد. پس همانطور که گفته شد بهترین راه حل مشاوره با یم شرکت و فروشگاه تخصصی در این زمینه است. فروشگاه اینترنتی سنین کالا ارومیه میتواند در این مورد مشاور خوبی برای شما در کسب و کارتان باشد.

    https://didshahr.ir/25702

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.