https://didshahr.ir/26526

در اطراف تهران، مناطق مختلفی برای خرید و یا حتی سرمایه گذاری وجود دارد.

در اطراف تهران، مناطق مختلفی برای خرید و یا حتی سرمایه گذاری وجود دارد که در این مقاله به شما بهترین منطقه و پرفروش ترین منطقه را معرفی خواهیم کرد.یکی از پروفروش ترین مناطق در نزدیک تهران که در سال های گذشته پیشرفت قابل قبولی داشته، کردان کرج است. منطقه کردان دارای چندین روستا با رنج قیمت های مختلف میباشد که شما میتوانید برای خرید زمین در کردان از متری 500هزار تومان تا بیش از 15 میلیون هزینه کنید.

یکی از بهرین مناطق کردان که برای خرید و فروش ملک مناسب است ، سهیلیه کرج است که اکثر روستاهای ارزان در این منطقه قرار گرفته.برای نمونه: قیمت ویلا درحد300 متر در سهیلیه حدود 3 تا 4.5 میلیارد قیمت دارد که شما میتونید برای مشاهده قیمت ویلا و خرید ویلا در سهیلیه وارد آدرس https://zavilla.ir/l/villa-soheilie/ شوید تا بررسی کامل تری انجام دهید.

کمترین قیمت زمین در کردان چقدر است؟

همانطور که پیش تر گقته شد، قیمت زمین در مناطق کردان از متری 500 هزارتومن تا بیش از 10 میلیون است که شما این قیمت هارا در مناطق اصلی مثل تهران و کرج پیدا نخواهید کرد.علاوه بر قیمت مناسب زمین در کردان، سرمایه گذاران زیادی در این منطقه اقدام به ساخت و ساز کردند که شما به راحتی میتوانید وارد سایت زاویلا (zavilla.ir) بشید و جدیدترین قیمت هارا مشاهده کنید.

  • سهیلیه: بهترین منطقه در کردان کرج که شما میتوانید برای سرمایه گذاری از آن استفاده کنید، سهیلیه میباشد زیرا که روستاهای موجود در این منطقه مناسب ترین قیمت هارا داشته و همچنین این منطقه در ماه های گذشته رشد قیمت چشم گیری را تجربه کرده.اگر میخواهید قیمت زمین در سهیلیه کرج را مشاهده کنید میتوانید وارد لینک https://zavilla.ir/l/zamin-soheilie/ شوید تا در سایت زاویلا برای خرید زمین در سهیلیه اقدام نمایید.

 

بهترین مناطق کردان برای سرمایه گذاری

اگر بخواهیم مناطق کردان را برای سرمایه گذاری دسته بندی کنیم:

  • در رتبه اول منطقه سهیلیه و روستاهای موجود در آن قرار خواهند گرفت زیرا این منطقه هم از نظر امکانات و هم از نظر سرسبزی بسیار قابل قبول بوده و شمارا به سود خوبی خواهد رساند.
  • دومین منطقه، شهرک های موجود در کردان هستند.شهرک های زعفرانیه و طاووسیه از پرفروش ترین شهرک های کردان به حساب می آید.
  • کردان از دو قسمت تشکیل شده، که قیمت اول مربوط به کردان جنوبی و قیمت دوم مربوط به کردان شمالی هستند. قیمت ملک در کردان شمالی نسبت به جنوبی کمی بیشتر است اما زیبایی های کردان شمالی قابل توصیف نمیباشد. پس شما میتوانید از این مناطق هم استفاده کنید.
  • یکی دیگر از مناطق ارزان برای سرمایه گذاری، روستاهایی است که ساخت و ساز در آنها کمتر به چشم میخورد و شما به راحتی میتوانید از این مناطق هم استفاده کنید.

خرید ویلا ارزان در منطقه کردان کرج

با توجه به تورم و نوسانات قیمت، امکان خرید ویلا ارزان وجود ندارد اما شما میتونید با یک روش عالی ، یک ویلای مناسب با امکانات خوب و همچنین قیمت ارزان خریداری کنید. بهترین روش برای خرید این نوع ویلا ، فروش ویلا فوری پول لازم است که شما میتوانید با خرید ویلا در کردان زیر قیمت فوري که در این https://zavilla.ir/l/foori/ آدرس قابل مشاهده است، در منطقه زیبای کردان ملکی مناسب خریداری کنید. این نوع ویلاها به دلایل مختلف مثل مشکل مالی یا مهاجرت ، زیر قیمت به فروش میرسد و فرصت مناسبی برای شما فراهم میکند.

جمع بندی

از بهترین مناطق در اطراف تهران به کردان کرج میتوان اشاره کرد که با فاصله یک الی دوساعته توانسته توجه افراد زیادی را جلب کند.به شما در این مقاله بهترین روستاهای موجود در کردان کرج را معرفی کردیم تا بتوانید برای سرمایه گذاری، از این مناطق بهره مند شوید. سایت زاویلا که یکی از معتبر ترین سایت های حال حاضر در حوزه خرید وفروش ویلا در تمامی مناطق کردان است، به شما برای خریدی راحت و بدور از دغدغه کمک خواهد کرد.

 

 

 

 

    https://didshahr.ir/26526

دیدگاه ها

  1. عباسی گفت:

    خیلیییییییییییییییییی ممنون از محتوای خوبتون عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.