https://didshahr.ir/26775

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: ​در سه ماهه ​نخست سال جاری، بیش از دو هزار و 447 تن گاز مایع در سطح منطقه بصورت الکترونیکی توزیع شده است.

بیش از دو هزار و 447 ​تن ​گاز مایع توزیع شد​​​​

سید حجت مدنی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: ​در سه ماهه ​نخست سال جاری، بیش از دو هزار و 447 تن گاز مایع در سطح منطقه بصورت الکترونیکی توزیع شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل، سیدحجت مدنی درباره توزیع الکترونیکی گاز مایع با زیر ساخت بانکی در منطقه اظهار کرد: در بازه زمانی یاد شده بیش از دو هزار و 447 تن گاز مایع در سراسر استان تامین و توزیع شده است که با آنالیز و مقایسه مصرف این فرآورده در این مدت در قیاس با مدت مشابه سال قبل 23 درصد کاهش مشاهده می شود.

مدنی هدف از اجرای این طرح را تامین و رفاه شهروندان در راستای رعایت حقوق شهروندی، جلوگیری از عرضه خارج از شبکه و استفاده غیر مجاز از گاز مایع و نیز ساماندهی توزیع فرآورده‌های نفتی با استفاده از کارت بانکی سرپرست خانوار در همه شهرستان‌های منطقه اعلام کرد.

مدیر منطقه اردبیل علت کاهش مصرف گاز مایع در سطح منطقه را توزیع الکترونیکی این فرآورده و عدم انجام تراکنش به میزان کافی عنوان کرد.

وی تاکید کرد: با اجرای این طرح، گاز مایع از طریق کارت بانکی سرپرست خانوار که در سامانه تجارت آسان به آدرس newtejaratasan.niopdc.irثبت‌نام کردند، توزیع خواهد شد.

و افرادی که تاکنون در این سامانه ثبت نام نکرده‌اند نیز می توانند بدون واسطه و به صورت غیر حضوری، با مراجعه به سامانه یاد شده ثبت نام کنند و سیلندر گاز مایع خود را با نرخ مصوب وزارت صمت از طریق کارت خوان و با دریافت رسید سوخت خریداری کنند.

مدیر منطقه اردبیل با اشاره به فعالیت بیش از 170 دستگاه نفتکش که مسئولیت تامین و توزیع انواع فرآورده نفتی در سطح استان را بر عهده دارند، از نقش بسیار مهم و حساس شرکت های حمل و نقل و رانندگان تلاشگر نفتکش در عرصه مهم سوخترسانی قدردانی کرد.

سید حجت مدنی افزود: : تمهیدات لازم برای ذخیره سازی سوخت در منطقه اندیشیده شده و هیچ گونه مشکلی در تامین و توزیع سوخت در سطح منطقه نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.