https://didshahr.ir/27144

شیشه بالکن نوعی شیشه است که تقویت شده و نسبت به شیشه‌های ساده در برابر ضربه و شوک مقاوم‌تر است.

با آپارتمان‌های امروزی که اکثر آن‌ها زندگی ماشینی را تداعی می‌کنند، به خصوص در شهرهای پرجمعیت، انسان از طبیعت که زادگاه و مادر او محسوب می‌شده فاصله‌ی زیادی پیدا کرده است. با این وجود ما سعی می‌کنیم با نگهداری گل و گیاهان آپارتمانی جایی سرسبز در منزل خود درست کنیم تا روحیه و نشاطمان حفظ شود. بالکن‌ها یکی از بهترین محل‌ها برای نگهداری گل و گیاه هستند. بالکن علاوه بر جنبه زیبایی، کاربرد بسیار زیادی را نیز در منزل دارد، به‌طوری‌که داشتن و نداشتن بالکن روی قیمت آپارتمان تأثیر به سزایی می‌گذارد.

 با این وجود بالکن مشکلاتی مثل سروصدا و ورود گردوخاک را نیز ایجاد می‌کند که می‌توان آن را با شیشه بالکن برطرف کرد. خرید شیشه بالکن یکی از خدمات و محصولات نوینی است که آریان جام برای رفاه بیشتر ایرانیان تولید می‌کند. در این مطلب در خصوص شیشه بالکن اطلاعات مفیدی را برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم تا با این محصول مفید و کاربردی بیشتر آشنا شوید. تا پایان مطلب همراه ما باشید.

شیشه بالکن چیست و چه کاربردی دارد؟

شیشه بالکن نوعی شیشه است که تقویت شده و نسبت به شیشه‌های ساده در برابر ضربه و شوک مقاوم‌تر است. از این شیشه برای این که دور تا دور بالکن را بپوشانیم استفاده می‌شود. استفاده از شیشه بالکن حدود 20 سال است که وارد ایران شده و اکنون تولیدکننده‌های ایرانی نیز به تولید این محصول مشغول هستند.

شیشه بالکن کاربردهای بسیار زیادی دارد. اولین کاربرد این است که با استفاده از شیشه در اطراف بالکن، زیبایی بیشتری نصیب محیط زندگی شما می‌شود. شما می‌توانید شیشه بالکن‌هایی سفارش دهید که از شیشه‌های تزیینی، مات و یا شفاف و حتی رنگی ساخته شده باشند. در این صورت بالکن شما نسبت به قبل زیباتر خواهد شد و منزل نمای بهتری خواهد داشت.

کاربرد دیگر آن است که شیشه بالکن به صورت یک عایق عمل می‌کند. این شیشه‌ها برای این مناسب هستند که از ورود گردوخاک از طریق بالکن به منزل جلوگیری کنند. سروصدای بیرون منزل نیز با استفاده از شیشه بالکن کمتر به درون منزل وارد خواهد شد. شیشه بالکن می‌تواند به صورت عایق سرما و گرما نیز عمل کند و در تابستان و زمستان امکان تنظیم بهتر دمای منزل را برای شما عزیزان فراهم سازد.

کاربرد دیگری که شیشه بالکن دارد، برای افرادی است که فرزند کوچک در منزل دارند. با وجود این که ما از فرزندانمان به خوبی مراقبت می‌کنیم، اما غفلت از آن‌ها می‌تواند باعث شود که خطراتی آن‌ها را تهدید کند. یکی از این تهدیدها خطر رفتن به بالکن و تراس و سقوط از آن است. با استفاده از شیشه بالکن شما می‌توانید یک حفاظ در منزل خود قرار دهید و از دلبندانتان محافظت کنید. این شیشه‌ها با فشارها و ضربه‌های معمولی نیز نمی‌شکنند و درصد خطر را به حداقل می‌رسانند.

پرده پلیسه

پرده پلیسه یا پرده شیشه بالکن، یکی دیگر از محصولاتی است که در ترکیب با شیشه بالکن می‌تواند راحتی و رفاه را برای شما فراهم کند. ممکن است شما بخواهید که امنیت و آرامش و حریم خصوصی منزل خود را افزایش دهید. به این منظور باید برای شیشه بالکن خود پرده پلیسه فراهم کنید. آریان جام تلاش کرده است که نیاز مشتریان به این محصول را هم فراهم کند و این کار را از طریق تولید پرده‌های خاصی که روی شیشه‌ها کشیده می‌شوند انجام داده است. این پرده‌ها محیط درون منزل شما را امن‌تر می‌کنند و به خاطر ویژگی‌هایی که دارند، مانع سازوکار باز و بسته شدن شیشه‌های بالکن نیز نمی‌شوند. در صورتی که به پرده پلیسه نیاز دارید می‌توانید آن را نیز به همراه شیشه بالکن خریداری کنید تا بالکن شما تمامی ویژگی‌های امنیت و رفاه را داشته باشد.

سخن آخر

شیشه بالکن یک نوع شیشه است که تقویت شده و برای پوشش بالکن استفاده می‌شود. این شیشه به طور هم‌زمان زیبایی بیشتری به محیط زندگی می‌بخشد و از ورود گردوخاک و صداهای بیرون منزل جلوگیری می‌کند. همچنین، به عنوان عایق سرما و گرما عمل می‌کند و در افزایش امنیت کودکان در منزل نیز مؤثر است. پرده پلیسه یا پرده شیشه بالکن هم در ترکیب با شیشه بالکن استفاده می‌شود و به افزایش راحتی و حریم خصوصی منزل کمک می‌کند.شما می‌توانید تمامی این محصولات را از آریان جام خریداری کنید. برای اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش می‌توانید از طریق سایت اقدام کنید و یا با ما تماس بگیرید.

    https://didshahr.ir/27144

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.