https://didshahr.ir/27232

گیاهان معمولاً در طول فصول مختلف سال سبز و پویا می‌مانند و به آب و نور کافی نیاز دارند تا به خوبی رشد کنند.

گیاهان همیشه سبز باغچه‌ها زیبایی و تازگی خاصی به فضای سبز می‌دهند.این گیاهان معمولاً در طراحی باغچه‌ها برای ایجاد تنوع و زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در اینجا توضیحات بیشتری در مورد هر یک از گیاهان همیشه سبز باغچه ای آورده شده است:

شمشاد نعنایی

شمشاد نعنایی یک درختچه همیشه سبز است که به دلیل برگهای کوچک و چرمی خود که به صورت متقابل روی ساقه قرار می گیرند، شناخته شده است. شمشادها در برابر خشکی، سرما و آفات مقاوم هستند و به عنوان گیاهان تزئینی در باغ ها، پارک ها و فضاهای باز استفاده می شوند.

شمشادها می توانند به شکل های مختلفی هرس شوند، از جمله پرچین، بونسای و مجسمه. آنها همچنین می توانند به عنوان یک گیاه پوششی استفاده شوند.

زرشک زینتی

زرشک زینتی یک درختچه همیشه سبز است که به دلیل میوه های قرمز روشن یا نارنجی خود که در پاییز ظاهر می شود، شناخته شده است. زرشک زینتی ها در برابر سرما مقاوم هستند و به عنوان گیاهان تزئینی در باغ ها، پارک ها و فضاهای باز استفاده می شوند.

زرشک زینتی ها می توانند به عنوان یک گیاه پوششی یا یک گیاه جدا کننده استفاده شوند. آنها همچنین می توانند به عنوان یک گیاه شاخه بریده برای گل آرایی استفاده شوند.

میخک هندی

میخک هندی یک درختچه همیشه سبز است که به دلیل گلهای سفید یا صورتی خود که در بهار ظاهر می شود، شناخته شده است. میخک هندی ها در برابر خشکی و آفات مقاوم هستند و به عنوان گیاهان تزئینی در باغ ها، پارک ها و فضاهای باز استفاده می شوند.

میخک هندی ها می توانند به عنوان یک گیاه پرچین یا یک گیاه جدا کننده استفاده شوند. آنها همچنین می توانند به عنوان یک گیاه شاخه بریده برای گل آرایی استفاده شوند.

سرو

سرو یک درخت همیشه سبز است که به دلیل شاخ و برگهای مخروطی خود شناخته شده است. سرو ها در برابر خشکی، سرما و آفات مقاوم هستند و به عنوان گیاهان تزئینی در باغ ها، پارک ها و فضاهای باز استفاده می شوند.

سرو ها می توانند به عنوان یک درخت منفرد یا یک درختچه در گروه کاشته شوند. آنها همچنین می توانند به عنوان یک پرچین استفاده شوند.

کاج

کاج یک درخت همیشه سبز است که به دلیل شاخ و برگهای سوزنی شکل خود شناخته شده است. کاج ها در برابر خشکی، سرما و آفات مقاوم هستند و به عنوان گیاهان تزئینی در باغ ها، پارک ها و فضاهای باز استفاده می شوند.

کاج ها می توانند به عنوان یک درخت منفرد یا یک درختچه در گروه کاشته شوند. آنها همچنین می توانند به عنوان یک پرچین استفاده شوند.

    https://didshahr.ir/27232

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.